cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

GOOGLE EARTH

clock-img

30.06.2006, 12:58

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

kako vam je všeč google earth 4. ga kera uporablja? kaj vse ste že našle?

če bi ga kera želela: tukaj je link, kjer se dol potegne.
http://www.weather.com/services/desktoptest.html?from=homewxanywhere&refer=homewxanywhere

našla sem pa recimo že vse od taj mahala, do naše bajte, pa tja do tistih linij v Nazci.... je pa kar težko najt, če ne veš kje točno je.

tole so podatki za vpisat: "Nazca, colibri" lat=-14.6922649897, lon=-75.1491893376


< Sporočilo je popravil KIRA -- 30.6.2006 12:59:35 >

clock-img

30.06.2006, 13:17

clock-img

AnBan

pencil-img

775

jaz se obcasno malo igram z GE, mi je vsec, zadnjc sem iskala tisto mega veliko naslovnico, kjer je bla gor una Eva L...

sam tega "Nazca, colibri" lat=-14.6922649897, lon=-75.1491893376  mi pa ne najde????

help!

clock-img

30.06.2006, 14:17

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

številke je treba not skopirat, po nazivih dosti krajev ne najde. probaj še enkrat. jaz sem si tam dala placemark.

clock-img

30.06.2006, 14:49

clock-img

Vida

pencil-img

56

pri nas ze nekaj casa raziskujemo takole zemljo....in poiskali tudi ze veliko razlicnih krajev....in ugotovila sem, da so nas del ljubljane slikali v nedeljo, ker je prostor, kjer je avtosejem ob nedeljah, poln avtomobilovuser posted image

clock-img

30.06.2006, 15:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst ga imam v šoli naštimanega na računalnik in otroci raziskujejo. Zanimivo, ker vidijo zemljo iz ptičje perspektive.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.06.2006, 16:19

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz ga imam pa si nikoli ne vzamem časa, da bi mal čekirala......Je pa mojmu to zelo všeč in kr dosti raziskuje gor.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

30.06.2006, 22:19

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

me zanima, v kolikšni meri bi se ta program dalo aktivno vključiti pri pouku zgodovine in predvsem geografije. ker če si lahkov 3D pogledaš neko državoin kraje, si dosti laže zapomniš njene lastnosti in se orientiraš---

clock-img

03.07.2006, 08:35

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Seveda bi se dalo, in se tudi že da. Edino dobro je da ga profesor dobro naštudira, da poteka sprehajanje med meniji, in podobno, dovolj hitro. Ter da pozna možnosti katere program omogoča.

Druga stvar pa je oprema. Za cel razred je zelo dobro, da imajo projektor ter platno, da je vse skupaj dovolj veliko, ter da se ne tlačijo okoli enega malega računalnika. Glede na to, kako ministrstvo za šolstvo "špara", da še učitelje po zakonsko predpisanem roku ne zaposlijo za nedoločen čas, ampak izkoriščajo luknje v zakonu, da jim tiste pogodbe podaljšujejo za eno leto, vsi vemo, da te opreme šolske učilnice še leeeeta ne bodo videle.user posted image



Ampak dobro, to ni debata za v to temo. LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem