cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fotografiranje poroke

clock-img

15.12.2007, 19:29

clock-img

pikecpokec

pencil-img

1335

Malo zbiram različne ponudbe od fotografov, pa me zanima, če mi lahko katera priporoči kakšnega vredu fotografa za poroko, ki ne bi bil predrag. Pa da potem ne bi naredil kičastih slik. Aja, zanima me pa za Celje ali Sevnico ali nekje na tej relaciji.
Hvala!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

clock-img

15.12.2007, 21:08

clock-img

pikecpokec

pencil-img

1335

Hvala. Povej mi prosim koliko stane in kaj konkretno bosta slikala pri tebi? Od kod pa sta?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

clock-img

15.12.2007, 22:07

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

prihajata iz Koroške... pri nama bo tako zgledalo, da bo en fotograf z menoj, drugi z mojim Sašotom.. in skratka od frizerja, kozmetičarke, oblačevanja pri meni to bo z menoj moj vse poslikal.... tisti ki bo z mojim bo slikal kako se po prirpavljal, ko bo šel po šopek...potem je fotografiranje celotnega civilnega obreda ... po obredu eno uro foto shooting z nama .... potem gresta z nami do gostišča in fotografirata vse do razreza torte....

skratka jaz jima resnično zaupam in mislim, da je poročni album edina stvar pri kateri ne bom šparala, ker bo čez mnogo let tudi edin spomin na ta dan! Zato pa hočem imeti to narejeno kot je treba....

vse skupi naju bo pa prišlo cca. 650€

v tej ceni je vključeno:

-avtorski honorar
-kilometrina (ker če je več kot 50km iz domačega kraja imata neke potne stroške)
-fotoalbum s fotografijami
-dve foto knjigi kot darilo za najini poročni priči
-mislim da trije dvd-ji na kateri se predvajajo slike s glasbeno spremeljavo



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

15.12.2007, 23:44

clock-img

Anonimen

Jaz ti lahko priporočim svojega fotografa. Dela fenomenalne fotke, nič kičaste, pa tudi drag ni. Je sicer iz LJ, ampak vem, da gre kamorkoli po Sloveniji. Tudi zame se je v Brežice zapeljal, ti boš pa še bližje imela. Ti pošljem kontakt na ZS.

clock-img

16.12.2007, 09:11

clock-img

lunca77

pencil-img

311

Če te zanima jaz poznam enega sicer profesionalnega fotografa, ki se ukvarja z reportažno fotografijo, ampak dela tudi poročne fotografije -malo drugače. Javi mi na ZS če bi rada več podatkov.

clock-img

29.12.2007, 07:05

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

ja ras je ženska dela fenomenalne fotke.....

clock-img

01.01.2008, 20:28

clock-img

saraja

pencil-img

770

A ima kak link?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

05.01.2008, 07:29

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

ej mislm da ne!?se pa zmeniš z njo po telefonu in ti na tvoj email pošlje svoje dosedanje poročne slike...

clock-img

30.05.2010, 11:16

clock-img

Flavia_

pencil-img

837

Informacije si prosim izmenjujte preko ZS, saj je oglaševanje na RR prepovedano.

Hvala. user posted image

clock-img

30.05.2010, 15:26

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: Flavia RR

Informacije si prosim izmenjujte preko ZS, saj je oglaševanje na RR prepovedano.

Hvala. user posted image



Vau, kakšna ažurnost.user posted image Ste se po treh letih prebudili user posted image !

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem