cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fotke na zahvali

clock-img

20.08.2009, 11:23

clock-img

piko12

pencil-img

636

A me lahko prosim ena, ki je trenutno bolj v tem, malo razsvetli: torej ali se zraven zahvale daje tudi svojo poročno fotografijo? Če ja, kako izvedeš razvijanje fotografij, glede na to, da se slikaš na isti poroki? Upam da veste, kaj mislim.

clock-img

20.08.2009, 11:25

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

zahvale in sliko izdelajo v foto studiu še isti dan in ti paket dostavijo v gostilno.user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

20.08.2009, 11:26

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

midva sva žlahti za zahvalo pošiljala 3 fotografije ki so bile v zloženki.......2 sta bili najini,1 pa skupinska..........sva se šla pa midva v Alburetum slikat ,tam pa ni bilo žlahte

clock-img

20.08.2009, 13:12

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

midva sva dala noter najino sliko in skupinsko(oziroma je to naredil fotograf)in je tud vprašal če želima da nama jih kar na slavje dostavijo pa nisva želela,ker sva rekla da se bova šla vsakmu osebno zahvalit in zraven nesla te zahvalice s slikcami in dvd.

clock-img

20.08.2009, 13:16

clock-img

piko12

pencil-img

636

Ja, samo dotična oseba ima poroko in nadaljevanje na istem mestu in to ob 17h. Zahvale bi pa rada že tam dajala, skup s piškoti al nekak tako. To gre pa najbrž malo težje?

clock-img

20.08.2009, 19:40

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

A me lahko prosim ena, ki je trenutno bolj v tem, malo razsvetli: torej ali se zraven zahvale daje tudi svojo poročno fotografijo? Če ja, kako izvedeš razvijanje fotografij, glede na to, da se slikaš na isti poroki? Upam da veste, kaj mislim.



sem bila na dveh takšnih porokah, ko smo od odhodu dobili tudi zahvalo s fotografijo.
Zahvala je bila vnaprej pripravljena, fotograf pa je poskrbel, da je vmes slike tudi razvil- ali jih dal kam razviti in se bile okoli 10h zvečer že na "kraju zločina"user posted image

clock-img

20.08.2009, 19:43

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Ja, samo dotična oseba ima poroko in nadaljevanje na istem mestu in to ob 17h. Zahvale bi pa rada že tam dajala, skup s piškoti al nekak tako. To gre pa najbrž malo težje?



A ob 17h se bodo že poslavljali? Saj za 50 fotk razvit ni potrebno toliko časa- vse je v iznajdljivosti fotografa. Naš sosed je eden takšnih. on na porokah slika, ženi dostavi kartico, ona doma natisne in prinese na poroko. Jaz tu ne vidim nekega problema.

clock-img

20.08.2009, 19:45

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Ja, samo dotična oseba ima poroko in nadaljevanje na istem mestu in to ob 17h. Zahvale bi pa rada že tam dajala, skup s piškoti al nekak tako. To gre pa najbrž malo težje?



Če bosta dajala zahvale in piškote ob odhodu svatov (po ohceti), potem fotograf to zrihta do večera. Če pa to hočeta dajat ob petih popoldan, bo pa malo težje.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

20.08.2009, 22:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.08.2009, 23:22

clock-img

Balonchy

pencil-img

4283

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi2 sva se fotografirala pred samo poroko, okrog 15h pop; maticarka naju je porocila ob 19h, pol pa zur. fotograf je medtem razvil slike, jih dal v dogovorjene kartoncke z napisom in potem so moje prijateljice to zavezale na loncke domacega medu s suhim sadjem, tudi domacim. do odhoda prvih gostov je blo vse ze zdavnaj pripravljeno, sploh ni problema, samo organizirat se je treba.



user posted image user posted image user posted image

se strinjam user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem