cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Flesh na fotoaparatu ne dela

clock-img

09.08.2012, 08:58

clock-img

loremi

pencil-img

2184

Pozdravljene,

včeraj zvečer sem poizkusila narediti par slik z mojim fotoaparatom, pri prvi se je vklopil flesh, vendar je bila slika črna, nič se ni videlo, pri naslednji se flesh ni več vklopil. Tako da mi sedaj flesh ne dela. user posted image
Fotoaparat: CANON A590, ni več v garanciji
Se ga splača odnest na popravilo, da pogledajo, kaj je narobe oz. povejo, kaj in kako, ali se to sploh ne splača. user posted image Sej ostale slike (upam) dela še normalno, npr pogoji ko ne rabiš osvetlit s fleshem, za to bo še uporaben, moteče je pa ker ne dela flesh.
Hvala za mnenja!

clock-img

09.08.2012, 09:03

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Pozdravljene,

včeraj zvečer sem poizkusila narediti par slik z mojim fotoaparatom, pri prvi se je vklopil flesh, vendar je bila slika črna, nič se ni videlo, pri naslednji se flesh ni več vklopil. Tako da mi sedaj flesh ne dela. user posted image
Fotoaparat: CANON A590, ni več v garanciji
Se ga splača odnest na popravilo, da pogledajo, kaj je narobe oz. povejo, kaj in kako, ali se to sploh ne splača. user posted image Sej ostale slike (upam) dela še normalno, npr pogoji ko ne rabiš osvetlit s fleshem, za to bo še uporaben, moteče je pa ker ne dela flesh.
Hvala za mnenja!



Odnesi ga na servis (ali pa pokliči po telefonu), in naj ti tam povejo potem kakšen je strošek popravila. Potem boš pa sama ocenila ali se ti ga splača popravljati ali ne. Torej splača se preverit, koliko te bo popravilo koštalo user posted image

Pred tem pa dobro preveri nastavitve, možno je tudi, da si se kaj igračkala, ali pa kdo drug in se je fleš ponesreči izklopil in ga je treba ročno vklopit.

clock-img

09.08.2012, 09:24

clock-img

loremi

pencil-img

2184

Hvala za nasvet, sem poklicala na servis, dobila informacijo, da je glede na povedano verjetno odpovedal flesh, popravilo bi stalo od 40-50 eur. Lahko ga pa prinesem na servis, za pregled kaj je narobe, mi vzamejo 10 eur.
Ok, v redu, moram malo razmislit, ali popravilo ali pa slučajno nov fotoaparat, ampak trenutno to ni možno. Mogoče ga res odnesem na servis, reskiram 10 eur in je to to.
Hvala!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem