writing-img

Flaška ponoči???

clock-img

03.10.2005, 18:21

clock-img

total

pencil-img

4453

Do kdaj rabi otrok hrano ponoči,mislim na melko? Pri nas gre obvezno 1 flaška čaja+flaška melka,drgač ne spimouser posted image . Kdaj ste to ukinile in kako to narediš,prosim za nasvet? Stari smo 1 leto.

Lp Total

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

03.10.2005, 19:27

clock-img

urskas

pencil-img

683

jaz sem mleko (oziroma dojenje) ponoči ukinila pri 6 mesecih. Po tistem je ponoči pila le čaj. So pa bile tudi noči, ko je nismo mogli drugače potolažit kot z mlekom (kakšnih 10 krat v treh mesecih). Zdaj mi pa že dober teden spi od 8-ih do 8-ihuser posted image brez zbujanja. Upam da bo tako še dolgo.

< Sporočilo je popravil urskas -- 3.10.2005 19:28:05 >

clock-img

03.10.2005, 22:11

clock-img

Anonimen

Total, mene pa zanima, kdaj ste uvedli to flaško ponoči? A je to od začetka ali komaj sedaj?
Nejc je sicer ponoči jedel samo prve 3 mesece, sedaj pa od 3. meseca pa do 8. meseca, kolikor je star sedaj, se ponoči ne zbuja.
Zanima me, ali to še pride ali bo tako ostalo?user posted image

clock-img

03.10.2005, 22:17

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Mi smo "ukinili" pri ca. 5 mesecih, ker se enostavno ni več zbujal. Dobil je večerni mlečni obrok, pa zjutraj, okrog 6.30 zopet. Čaja ali druge pijače ponoči obema nisem dajala, ker se mi to ne zdi smiselno in potrebno, pa tudi zahtevala nista, ker nista bila navajena. Mi tudi ponoči ne pijemo, zakaj bi pa otroci. Zame osebno je to razvada.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

04.10.2005, 10:47

clock-img

total

pencil-img

4453

Blacky,dojila sem do 6 meseca in takrat je jedu ponoči in to dela tudi sedaj,včasih nam rata da je ta flaška šele zjutraj,ampak sedaj nam rinejo zobki ven in to najhujši in se zaradi tega zbuja,potem pa mu zrihtamuser posted image .Bodi srečna,da ti spi,saj je Nik tudi prej velik bolje spal,zdaj pa tile zobkiuser posted image  in nam gre vse po...,verjetno ti ne bo rabu flaške.če jo zdaj nima.

Lp TOtal

clock-img

05.10.2005, 23:34

clock-img

Anonimen

Upam, da ne.user posted image

Vam pa želim, da se čimprej vse uredi in boste spali cele noči.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem