cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Flaška na sprehodu

clock-img

17.11.2008, 14:04

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Pozdravljene,

Zanima me, kako rešujete problem flaške na sprehodu - trgovine - obiski... kjerkoli. Predvsem bi rada dobila kak praktičen nasvet, kako pogreti mleko. Sedaj ko bo zima in bo mali že malo večji, bi rada šla kam na izlet za dlje kot 2-3 ure. Pa nevem kako bi rešila ta problem. V termovki mi zdrži toplo mleko le 3 ure (zadošča samo za en vmesni obrok - bolje kot nič user posted image ). Da bi pa natakrje kar naprej prosila ... ne vem.

Kako ve rešite ta problem?

clock-img

17.11.2008, 14:06

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Dam vročo vodo v termovko,mleko v prahu imam posebej in to je to.

clock-img

17.11.2008, 14:07

clock-img

ninini

pencil-img

356

isto in sploh ni problema.

clock-img

17.11.2008, 14:09

clock-img

tosja

pencil-img

3706


IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Dam vročo vodo v termovko,mleko v prahu imam posebej in to je to.



Tako sem jaz reševala, če sem šla za dalj kot 3 ure (drugače aventova torbica drži tud 3 ure), pa za celodnevna potepanja, obiske,morje,...


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

17.11.2008, 15:14

clock-img

ZvezdicaZaspanka

pencil-img

293

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Dam vročo vodo v termovko,mleko v prahu imam posebej in to je to.



Tudi jaz delam tako. Topla voda v termovki (toliko topla da lahko že pije), mleko imamv posebnih dozicah, dozice napolnim s primerno količino (npr. za 150 ml kolikor spije naenkrat), dozico dam v flaškico in ko je lačen zlijem vodo iz termovke in dodam mleko ...in spije. Poleti sem imela še termo torbico...samo zdaj ne zdrži prav dolgo, tako da se ravno ne splača - mogoče le za krajši sprehod. Imam pa vse od Tommee Tippee ... in sem ful zadovoljna.

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.11.2008, 19:55

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Dam vročo vodo v termovko,mleko v prahu imam posebej in to je to.



enako...

da ti pa termovka drži samo 3 ure... A misliš na termos torbico za flaško? Te so res en K. vredne. Imam (Mam)jo za čaj, pa je po 2 urah že mrzel. Vodo imam v termos steklenici, mleko v avent dozirni posodici (na sliki zgoraj, modra) in je super - zmašaš ko rabiš. 3 ure staro mleko jaz mali ne bi dala (če ostane, ga spijejo mačke...) njej pa naredim novega. Mleko ji dam maksimalno še po 1 uri, najraje še to ne.

clock-img

17.11.2008, 22:08

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Dam vročo vodo v termovko,mleko v prahu imam posebej in to je to.



točno tako user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

18.11.2008, 01:57

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

jaz imam pa poleg termovke z vročo vodo, še flaško mrzle vode in to dvoje pokombiniram- vedno je dobra temp. tudi, če se v termovki že malo ohladi voda...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

18.11.2008, 07:56

clock-img

ANIME

pencil-img

888

jaz tudi svoje načrpano mleko pogrejem do primerne temperature in dam v termovko

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

clock-img

21.11.2008, 11:00

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Nimam izkušenj iz 1. roke, ker mi ni bilo treba, sem si pa zapomnila eno idejo od prijateljice, ki se mi je zdela super (ona ni mogla dojit): ko kam greš, vzemi sabo v lončku mleko v prahu in v termovki toplo vodo, ravno prave temperature (ali mičkeno višje, če je zunaj zelo mraz), potem pa to kar na licu mesta zmešaš in dobiš mleko ravno prave temperatureuser posted image . Njej super deluje, pravi da ni nič bolj komplicirano kot dojit.
Vodo lahko namreč vzameš s sabo tudi bolj vročo, pa ne bo nič narobe, potem pa flaško malo pretreseš, na mrzlem zraku se bo tako hitro ohladilo do prave temperature... Pa kupi si one dobre termovke, take kovinske od zunaj, te precej boljše držijo temperaturo kot razne otroške variante...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem