cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fitnes, prehrana...

clock-img

13.10.2008, 12:09

clock-img

Katey

pencil-img

913

ali katera od punc hodi na fitnes in mi lahko pomaga z izbiro vaj in prehrane (hujšanje) max. 5kg.
Ne vem kakouser posted image  ampak so mi šli kg gor in bi bila zelo vesela, kakšne pomoči.

clock-img

13.10.2008, 14:29

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Kar se fitnesa tiče, ti res ne vem pomagat, jaz hodim na aerobiko 2x tedensko. Kar se prehrane tiče pa si malo poglej hujšanje po Montignacu (osebno nimam izkušenj, so pa punce fajn shujšale) ali pa ločevalno dieto (jaz sem s slednjo shujšala 22 kg).

clock-img

13.10.2008, 14:45

clock-img

Katey

pencil-img

913

Aerobika mi je bila super, zdaj je pa žal tko, da se ne morem na neke ure vezat, zato sem se odločila da grem na fitnes, ker lahko pridem kadar mi paše in sem tam kolikor mi paše. Bi pa rada delala po nekem programu, da bo kaj od tega. Glede prehrane pa itak nimam pojma, ker še nikol v življenju nisem imela nobene diete, zato bom zdej najprej prebrala Montignaca pa da vidim kako naprej. Rabim pa izgubit max. 5kg, pa me je že zdaj groza, tko da čestitam za tvojih -22kg, bravo pa kapo dol.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem