cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fiat Stillo

clock-img

06.07.2006, 15:39

clock-img

KODA

pencil-img

4015

....kako se obnese?Ste zadovoljni?Kdo kaj pozna ta avto?
Do zdaj sem imela samo nemške avtomobile.Premišljujemo v tej smeri.Zanima me ta avto.Za odgovore se vnaprej zahvaljujem?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

06.07.2006, 15:45

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Moj kolega ga ima. Do pred kratkim je bil zelo zadovoljen. Potem pa ga je enkrat na cesti pustil (en del je falil) in je moral poklicati pomoč. Imel je to srečo, da je avto bil še v garanciji.
Sicer se pa to lahko zgodi pri vsakem avtu.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

clock-img

06.07.2006, 15:53

clock-img

total

pencil-img

4453

Baje si Fiati zelo slabi avtomobili,v praksi pa ne vem.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

06.07.2006, 15:55

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Ostani pri Nemcih in ne hodi k italijanskim blagovnim znamkam! Tudi če imaš Opla!
Delam v firmi, kjer lahko dobim ugodneje fiata, pa ga nočem.
Sodelavec ga ima, stilota karavana. Precej ga ima na servisu. Zdaj se sicer ne spomnim, kaj vse je narobe razen to, da prepogosto pregorevajo žarnice na sprednjih lučeh. Luči pa so take, da žarnice ne moreš sama zamenjat.
Poleg tega ima italijanski Fiat Auto ogroooomne težave. Tržni delež mu upada, je v rdečih številkah, skratka pestijo ga težave. In ko se začnejo težave v matični tovarni, se pozna povsod. Na modelih, kvaliteti, prodaji...

clock-img

06.07.2006, 16:59

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

No tako hudo ni. Oziroma se popravljajo, celotna italijanska industrija avtomobilov. Par let nazaj se res ni moglo reči da je dober avto, dandanašnji, ko se kvari vse, od Toyote do Mercov do kajjestvemkajševse, je itak tudi nakup novega avta loterija.

Kateri avto si imela do sedaj?

clock-img

06.07.2006, 17:09

clock-img

Anonimen

Zame fiat nikoli več, pravi folk, da se zdej splača korejce ali pa japonce kupovat, ker baje nimaš nobenga stroška z njim.

clock-img

06.07.2006, 17:37

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

mi imamo tudi caravana, stillota. Smo ga res iznucali v niti ne 3 letih, 200.000 inčez. še brez okvar. Ja, luči se res kvarijo. Težko zamenjat. Doma imamo dva, pa mene, žensko za to rabijo, ker mam najtanjše ročice ;). Prvič je blo težko, zdej sem pa že pravi majster. Zadovoljni z avtom, moti me le tista polička zadaj pri prtljažniku. Tam se nabira voda in smeti, tko da ni za sedet, čeprav tko zgleda.

clock-img

06.07.2006, 21:14

clock-img

Anonimen

Brat ga ima in je imel veliko sitnosti z njim.Pomoje nikol več fiatauser posted image
Oče ima tudi fiata pa pomoje ni stvari,ki mu ne bi nagajala.Seveda pa gotovo ni pri vseh tako slabouser posted image

clock-img

06.07.2006, 22:15

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

FIAT prevod : FALSCHE IM ALLES TEIL(se opravičujem če sem slovnično kaj narobe napisala)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

06.07.2006, 23:05

clock-img

Anonimen

Mi smo imeli (no, še imamo) Fiat Mareo Weekend in ni bilo skoraj nikoli problemov. Redni servisi, pa enkrat je blo sicer neki narobe (se ne spomnem kaj), enkrat je sla sklopka vse ostalo pa je delalo ok. Zakaj smo menjalI? Nima klime. Stara je pa 9 let, se lepo ohranjena in vse.

clock-img

07.07.2006, 09:02

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: nati

Zame fiat nikoli več, pravi folk, da se zdej splača korejce ali pa japonce kupovat, ker baje nimaš nobenga stroška z njim.



Tak avto, na žalost vseh nas, ne obstaja.

Japonci so dobri, delajo ko šus, ko se kaj pokvari/ga razbiješ so pa deli zelo zelo dragi.

Korejci so poceni v štartu, so pa zato materiali včasih vprašljivi. Mojemu stricu je hladilnik za klimo preplozalo po 3h letih. Tut amortierji niso ravno zelo vzdržljivi. Pa materiali v notranjosti bi lahko bili veliko boljši. Ampak kogar to ne moti, naj kar.

clock-img

07.07.2006, 09:52

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

mi ga imamo dve leti, jaz sem zelo zadovoljna, je hiter, visok, dovolj velik za 4 člansko družino, prtljažnik se poveča.

mi smo šli predlani na morje - mi2, tjaša (3 leta) in babi - na strehi smo imeli samo tjašino kolo, vse ostalo je šlo v prtljažnik ina malo k tjaši na zadnji sedež, pa nosimo s sabo vse moogče, največ igrač

pa nobenih izrednih popravil, samo redni servisi

< Sporočilo je popravil piščanc -- 7.7.2006 9:56:19 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

07.07.2006, 12:48

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Ostani pri Nemcih in ne hodi k italijanskim blagovnim znamkam! Tudi če imaš Opla!
Delam v firmi, kjer lahko dobim ugodneje fiata, pa ga nočem.
Sodelavec ga ima, stilota karavana. Precej ga ima na servisu. Zdaj se sicer ne spomnim, kaj vse je narobe razen to, da prepogosto pregorevajo žarnice na sprednjih lučeh. Luči pa so take, da žarnice ne moreš sama zamenjat.
Poleg tega ima italijanski Fiat Auto ogroooomne težave. Tržni delež mu upada, je v rdečih številkah, skratka pestijo ga težave. In ko se začnejo težave v matični tovarni, se pozna povsod. Na modelih, kvaliteti, prodaji...



Sami stereotipi in brezvezna natolcevanja brez realne osnove po sistemu rekel oni naprej povedal drugi in to je dejstvo. Pa to velja tako za tvoje prepričanje o kakovosti nemcev kot prepričanje o nekakovosti italianov.

Fiat Stilo karavan...ugoden, prostoren in uporaben avto. Kar se pa okvar tiče...hm, povsod je isto, jest mam kolega, ki ima golfa durh na servisu, spet drugi ma Pežoja skos tam, lohk ti marsikaj povem o službenih Passatih, pa še kaj bi se našlo.

clock-img

07.07.2006, 12:53

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

No, vozim Mareo Weekend pa sem za zdaj zadovoljen. Da ne govorim o tem, da me je že v štartu koštala pol manj kot bi me Passat isti letnik isti kilometri. Toliko o Nemcih. Če pa misliš kupit Opla pa kar, saj tam notri kleplje en hud motor MultiJet by Fiat. Se je en moj kolega skor zjokal, ko sem mu pokazal ta napis na njegovi novi Vectri. Zdaj je Fiat kar naenkrat ratal huda znamka po njegovo.

clock-img

07.07.2006, 14:30

clock-img

mighi

pencil-img

71

OK generalno ne morete trditi da so nemci zakon, fiat pa nic. Je pa razlika v izdelavi, nedvomno...posledica cene pravim jaz. Po velikosti je s Stillotom primerljiv mislim da VW Touran, ki pa je dosti dražji.

V službi imamo Stillota, motor 1,9 JTD je super (potegne)-je pa kakovost izdelave notranjosti slabša kot pri nemcih (samo da ne boš razoračarana). me je pa zmotlo, da so staremu kaksno leto začela škripati vrata (ok vsakemu lahko).

Pejd probat pa bos vidla ce ti pase.

clock-img

07.07.2006, 14:56

clock-img

Anonimen

Kar se tice notranjosti - moja mati je pa lih super truper navduesna nad oblikovanostjo Maree (1,9 JTD se mi zdi, diesel), ker je vse zaobljeno, nic skatlasto, sedezi trpezni.

Zdaj imamo Pegout-ja 307 sw pa je baje Marea lepsa in oh in sploh. Pa da je kao bolj ''potegnila'' kot ta.. Sta pa oba disla.

clock-img

07.07.2006, 15:50

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

S Stilotom je po razredu primerljiv kvečjemu Golf variant. Po funkcionalnosti se pa lohk kosa s Passatom al pa Touranom. Kar se pa notranjosti tiče, pa nemci ne navdušujejo glih z njo, da o serijski opremi ne zgubljam besed.

Kar se dizelskih motorjev tiče je pa že znano dejstvo, da so Francozi in Italjani prehitel VW koncern po levi in po desni. Pri VWju žal nekateri še vedno kupujete zastarelo tehnologijo.

Sicer je pa neumnost razpravljat o dobrih in slabih znamkah, ker gre avtomobilska industrija krepko v smeri globalizacije. Kupit moraš tisto, kar ti ustreza, pameten človek bo pa pogledal še za tem, kaj ti kera firma ponuja za določeno ceno. Ker je v končni fazi vse skupaj isto sranje drugo pakovanje. Pa naj bo govora o pokvarljivosti, ali pa čem drugem.

clock-img

11.07.2006, 00:51

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Po temeljitem premisleku,bova še naprej ostala pri nemških avtomobilih(Volkswagen).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem