cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Februarske fit bejbe(začetek:4.2.2008)

clock-img

02.02.2008, 13:43

clock-img

Anonimen

Bi katera začela z 90dnevno ločevalno dieto v ponedeljek, 4.2.2008?

Jaz resno premišljujem o tem, fino pa bi bilo, če nas bi skupaj hujšalo več bejb- za podporo in motivacijo. Tako je lažje.

Pofočkajte se, da vidimo, kdo vse hoče biti fit.user posted image

clock-img

02.02.2008, 13:59

clock-img

Anonimen

jst bi, sam 90 dni, a ni to mal too muchuser posted image , da bi jst ločevala 90 dni. joi... kaj se pa je če si na ločevalni? a maš kkšn jedilnik, da vidm?user posted image

clock-img

02.02.2008, 14:51

clock-img

total

pencil-img

4453

1x mogoč..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

02.02.2008, 15:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aspirinčica, kaj pa če bi se nam pridužila na Bomo zmogle? Bomo, ja! ?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

02.02.2008, 17:33

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Ojla!

Jaz sem sicer začela že ta teden, vendar imam ravno v ponedeljek beljakovinski dan, zato se vam z veseljem pridružim.

clock-img

02.02.2008, 18:01

clock-img

Anonimen

dulči, vrjetno pridemo kar k vam, na klepet in po motivacijo.user posted image

clock-img

04.02.2008, 09:55

clock-img

masna

pencil-img

441

No jaz sem danes začela... A že vanprej vem da ne bo 90 dnevnauser posted image .  Dokler bo pa bo...

clock-img

07.02.2008, 14:16

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Jaz se vam pridružim ampak čez vikende mogoče samo ob večerih. Ne bom hujšala po 90 dnevni ampak po svoje-izračunavam kalorije in "se trudim" pa nekak ne rata jest manj kruha in sladkarij, slaneg apeciva-prekleti prazniki.

Še dobr da grem s tamalim drug teden v bolnico, kjer bom ahko hujšala ker si ne bom plačala večerje in bom jedla le zajtrk in kosilo (sadje za malico) ampak bom po otroško jedla tolk kot tamal ki bo operiran na žrelnici (ki verjetno 2 dni ne bo jedu-jaz sem se p aodločla da mu stojim ob strani in se skušam postavit v njegovo kožo). Poročam čez 14 dni kolk bom zgubla v bolnici.

ko sem nazadnje šla na operacijo modrostnih zob (vseh 4-pri 15.letih-prva in zadnja operacija) sem v 5 dneh shujšala 7 kguser posted image . ojej sej mam kej za zgubit pr moji teži. 88user posted image  Jih je blo pa že tud kej večuser posted image
 
No vglavnem ne zdaj številke gledatuser posted image

trudim se da gre to prekleto salo do morja dol do juila hočem vsaj na 70 prit lepo počasi.

upam da mi ratauser posted image
 

clock-img

07.02.2008, 14:20

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

No jaz vas zdle zapušča, ker grem domov.

pa še to mislim da bi se mogle preimenovat v POLETNE FIT BEJBE  mi je bolj všeč, ker zdaj sem sam še za"grinpisovce-piši kao govoriš" zanimivauser posted image . bog ne daj da moram v kopalke-mm do poletja ne pol pa jauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem