cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Fango blato

clock-img

12.04.2006, 10:14

clock-img

Mala Vita

pencil-img

209

A ga je katera uporabljala?Punce to zadevo proti celulitu zelooo hvalijo....Naj bi ga prekrilo, ker ti lepo napne kožouser posted image Men se zdi škoda dnarja za take zadeve......ali pa ne, če res pomaga...

Lp

clock-img

12.04.2006, 10:17

clock-img

Anonimen

Ja, ja, prekrije ga pa res, to pa je edino, kar sem do zdaj o takšnih in podobnih zadevah verjela.user posted image

clock-img

12.04.2006, 10:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.04.2006, 10:26

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sem ga enkrat mela,pa nisem bla preveč zadovoljna,pa še nasvinjaš vse.
Jaz uporabljam od Afrodite gele za celulit in sem zelo zadovoljna in rezultati vidni,posebaj cercopia gel.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

12.04.2006, 10:47

clock-img

srki

pencil-img

9222

Jaz mam tudi cercopia gel, pa ni še vidnih učinkov, no saj meni se zdi, je pa res, da sem nekaj časa kar pozabila na mazanje, bo treba tole redno uporabljat.

Total, koliko časa oz. koliko tubic pa je bilo potrebnih, da je rekzultat viden?

clock-img

12.04.2006, 11:10

clock-img

total

pencil-img

4453

srki,jaz vedno naredim 2-3 kure,pred poletjem in sem zadovoljna,jaz se vedno namažem zvečer po tuširanju in oblečem tiste hlače elastične,ki zadržujejo toploto in kopijo maščobo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

12.04.2006, 11:27

clock-img

Mala Vita

pencil-img

209

Bom pa še jaz sprobala ta gel. Tudi tega hvalijo....

LP

clock-img

12.04.2006, 11:33

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Fango blato sem uporabljala ene dve leti nazaj, res deluje, sam men se ni dalo vsak dan ponavljat ker vse zasvinjaš, vendar ga mislim ne glede na to še enkrat probat saj ful lepo napne kožo.

clock-img

12.04.2006, 12:05

clock-img

srki

pencil-img

9222

Po tuširanju se tudi jaz namažem, bom tole ponucala, pol pa še ene dvakrat vse skp ponovila. Pa še hlače si moram kupit.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem