cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

FIT BEJBE-obvestilo[17.3]

clock-img

17.03.2006, 13:35

clock-img

Anonimen

Evo,pa smo se uspele tri odločiti,da postanemo "FIT BEJBE" še pred prvim pomladnim sončkom.In kdo smo?

  • elanor
  • mojcaH(pridruži se nam na aerobiki-tam se lahko tudi dogovorimo za fitnes,če bo kateri v interesu)
  • ronja5
  • PRIJAVITE SE ŠE LAHKO,ALI KAR PRIDETE NA DOLOČEN DOGOVORJEN TERMIN VADBE!

Upoštevala sem želje in izbrala:
  • UŠC LEONA ŠTUKLJA
  • Izbrala sem vadbi:OBLIKOVANJE TELESA je preprost in učinkovit način oblikovanja celega telesa. Vadimo vzdržljivost v moči in oblikujemo telo. Pri uri se ob spremljavi moderne glasbe izvajajo krepilne vaje za vse mišične skupine z lastno obremenitvijo ali s pomočjo ročk oz. gumic. /Novost! PILATES je trening za celotno telo, kjer se prepletajo elementi joge, thai-chi-ja, stretchinga, baleta in gimnastike. Ta oblika vadbe sestoji iz 34 osnovnih in več kot 500 drugih različnih vaj; bazira na izmeničnem raztezanju in istočasnem jačanju muskulature, pri čemer je temelj specifičen ritem dihanja. Pri vadbi povečujemo gibljivost, dosežemo harmonijo telesa in duha, ter z minimalnim naporom ustvarjamo največjo možno kondicijo.
  • Aerobika bo potekla:TOREK/21.00-22.00(oblikovanje telesa) in ČETRTEK/18.00-19.00(pilates)
  • http://www.bodifit-drustvo.si/c_leonstukelj.html
  • Programe in ure sem izbrala glede na vaše želje,če kateri kaj ne odgovraja,pa naj pove in da nov predlog-bomo poiskušali uskladiti čas in aerobiko.Prvi trmin ta torek,21.3,mora ostati enak,da se spoznamo in se v živo dogovorimo,kaj in kako,in da se nam lahko pridružijo tudi punce,ki bodo prebrale samo ta post in ne bodo brale nadaljnih obvestil.
  • Cene:za študente 1500 sit(članarina ZZ)+3900 sit(2xtedensko aerobika za člane);za NEštudente 1x obisk(800 sit),10x obisk(5500 sit).
  • ZAČETEK:vse "FIT BEJBE" začnemo že ta torek,21.3.2006.Zberemo se ob 20.45 pred vhodom v "športno dvorano UŠC"(za Š.T.U.K-om/Gosposvedska cesta/blizu študentskih domov na Gosposvedski).
  • KAJ MORATE VSE IMETI S SEBOJ?Oblečene bodite v športna,udobna oblačila;ne pozabite na pijačo(ker boste žejne) in brisačko(za brisanje).
  • POVABITE ŠE VSE PRIJATELJICE,KI HOČEJO BITI FIT-več nas bo,boljše bo in vadba bo postala zabava.

Vsem,ki ste se,ali se še boste pofočkale pot "FIT BEJBAMI",bom poslala po z.s. svojo telefonsko in mail-da me lahko kontaktirate,če pride kaj vmes!

Kmalu bom zares FIT!!!

clock-img

17.03.2006, 15:22

clock-img

ronja5

pencil-img

677

jaz sem sicer že daleč od bejbe, ampak mi pa dobro dene, ni kaj user posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem