cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Excel in statistika

clock-img

19.04.2007, 13:16

clock-img

ajja

pencil-img

513

A kdo tukaj to obvlada? V en graf bi rada vstavila krivuljo normalne porazdelitve pa ne gre in ne gre.user posted image Se že cel dan matram s tem.user posted image
Če kdo zna, prosim naj se javi pa bom še bolj natančno razložila. Rabim za diplomo.
Hvala že vnaprej.

clock-img

19.04.2007, 14:19

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Jah ne vem no sicer a želiš to dodat k krivulji, ki je tebi prišla. Potem narediš v tabeli samo še en stolpec v katerega vtipkaš podatke o normalni porazdelitvi glede na raziskovan problem in to bi bilo vse. Graf pa isto narediš kot sicer vsakega, določiš os za eno in drugo variablo.

clock-img

19.04.2007, 20:42

clock-img

Anonimen

Če bi vedla kako izgleda, bi ti mogoče lahko pomagala.
Daj opiši malo bolj, ker se na statistiko ne spoznam najbolje, na excel pa.

clock-img

19.04.2007, 20:44

clock-img

Anonimen

Ena izmed možnosti je, če ti pride prav, da na stolpcu narediš desni klik. Tam lahko še marsikaj nastaviš- trendno črto, itd...

clock-img

19.04.2007, 22:15

clock-img

ajja

pencil-img

513

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ena izmed možnosti je, če ti pride prav, da na stolpcu narediš desni klik. Tam lahko še marsikaj nastaviš- trendno črto, itd...



To sem sprobala pa ne gre.
Pa hvala za pomoč.

clock-img

20.04.2007, 00:15

clock-img

ajja

pencil-img

513

Ej, punce! Sem dobila program GraphPad Prism pa mi je dosti bolj všeč kot Excel in je tudi vse že ratalo.
Še enkrat hvala za pomoč.
Lahko noč!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem