writing-img

Ena joška večja kot druga

clock-img

18.03.2006, 09:59

clock-img

tincci

pencil-img

1430

user posted image Ne vem, kam sem do zdaj gledala, ampak danes sem opazila, da je desna joška FUL večja od leve (cca 2cm!) Pa Pa obe enako polni pa na obe enako dojimuser posted image Dejte mi povedat, a to bo kar ostalo tako tudi ko neham dojituser posted image user posted image

clock-img

18.03.2006, 10:05

clock-img

Divja vijolica

pencil-img

293

Jaz sem dojila 15 mesecev, in ves ta čas je bila desna še enkrat večja. Se je prav videlo čez majico ali pulover. Sedaj ko 3 tedne ne dojim več sta približno že enaki user posted image , samo sta pa bogi.user posted image

clock-img

18.03.2006, 15:09

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Misli da sem nekje zasledila, da ima vsaka ženska različno veliki joški. Vendar da to ni tako vidno.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

18.03.2006, 17:07

clock-img

tincci

pencil-img

1430

To je zelo očitno, ena cifra razlike pa se mi zdi, da kar naenkrat.  Joj, divja vijolica, upam, da bosta nekoč spet enako veliki, bogi bosta pa verjetn itak user posted image

A ima še katera ta problem? Po moje žleze drugač reagirajo v vsaki joški user posted image Kok čudn, pa ne samo čudn, ful se opazi!!user posted image

clock-img

18.03.2006, 17:43

clock-img

mml

pencil-img

4156

Pri meni je bila razlika že pred nosečnostjo D>L in tako ostaja tudi sedaj med dojenjem...ne bi sicer rekla, da za celo številko, ampak je pa definitivno vidno...

Sicer sem pa ugotovila, da bi bilo treba že pred nosečnostjo začet varčevati za kakšno plastično operacijo po končanem dojenju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

18.03.2006, 17:51

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz sem imela na desni vdrto bradavico in sem zato manj nanjo dojila.. Na koncu sem dojila samo se na levo. Razlika je bila ocitna. Po dojenju se je stanje normaliziralo in sta bili cca enako veliki.. Nic bat. Bo slo nazaj...

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem