cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Emule

clock-img

04.07.2006, 10:47

clock-img

Elysabeth

pencil-img

233

Sigurna sem, da je tukaj gor kar nekaj pametnih glavc´, ki bi mi znali pomagati. Torej...v programu Emule mi vlada totalna zmeda, vsi komadi skupaj, nobenega pregleda .... kako bi jaz lahko to malo uredila po zvrsteh oz. dala v nekakšne mapce, ali celo kaj drugega!?

Prosim za pomoč!!!

clock-img

04.07.2006, 11:05

clock-img

cukerček

pencil-img

575

na vrhu v muli imaš orodno vrstico v kateri ti pišem shared files odpri jo. tukaj imaš vse pesmi. nato klikni na eno od pesmi da se označi nato klikni z levim miškinim gumbom ijn odprlo se ti bo okence nekje v tem okencu imaš Collection idi na to in odprlo se ti bo create collection klikni. zdaj se ti je mogla odpret tabela, na eni strani so vse pesmi ki jih imaš na drugi pa prostor za pesmi. zdaj klikaj na pesem ki jo želiš prenest in za vsako pesmijo klikni zeleno puščico ko boš imela določene pesmi na drugi strani odspodaj napisi name ime mape in klikni save tako se ti bo ustvarla nova mapa ki bo kar na muli shranjena saj jo boš vidla

upam da si me razumela in da ti bo uspelo

clock-img

04.07.2006, 11:20

clock-img

cukerček

pencil-img

575

ku ku
si probala?
meni to deluje na tak način

clock-img

05.07.2006, 16:55

clock-img

Elysabeth

pencil-img

233

Ja, deluje. Sedaj sem naredila mapce, ampak problem pa je, da ko kliknem na eno mapco in izberem pesem, ki bi jo rada poslušala - ne deluje!? Komad se ne začne predvajati.
Mogoče kdo ve zakaj ne?

Za kakršen koli nasvet se res priporočam!

clock-img

06.07.2006, 07:56

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Pa je datoteka sigurno do konca zloadana dol?

PS: V nastavitvah imaš odkljukano da si moški (znakec zraven nicka). Just so U know.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem