cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

EA in bolečine v križu

clock-img

14.02.2006, 16:36

clock-img

soncka

pencil-img

102

Pozdravljene,
14 dni je že od kar imamo doma našega sončkauser posted image . Rodila sem brez problemov, s pomočjo epiduralne. Po par dnevih v porodnišnici, ko sem prišla malo k sebi sem začutila bolečine v križu. Po tem, ko sem po 5 dneh prišla domov se je stanje samo še poslabšalo. Bolečina se je naselila bolj v levi spodnji del križa oz. kar v levo ritnico. Vsak dan čakam na izboljšanje, pa nič ne kažeuser posted image . Premikam se počasi, po stopnicah komaj grem, pri tuširanju moram kar pazit, saj ko prenesem težo na eno, levo nogo, sem nestabilna.

Ali je imela še katera podobne težave? V kolikšnem času so minile. Prosim za vaše izkušnje in vam pošiljam pozdravček.

clock-img

14.02.2006, 16:40

clock-img

muha1

pencil-img

666




Najbolje da greš k zdravniku in ti predpiše ustrezno terapijo. Sedaj, ko velikokrat dviguješ dojenčka, bo lahko še vse slabše. Mene že od 9kg, ki jih ima moja pupa, boli križ. Komaj čakam, da shodi in bo manj dvigovanja.


clock-img

14.02.2006, 17:44

clock-img

LE&TA

pencil-img

598

Tudi jst sm rodila z EA, ampak na srečo nimam teh težav, sploh nisem mela razen malo omotičnosti prvi dan. Tko da ti ne morem nič svetovat, razen da vprašaš zdravnika!

Upam da bolečina kmalu mine!

clock-img

14.02.2006, 17:50

clock-img

Nannn

pencil-img

1053

Kaj pa ce ni to od EA?Jest sem rodila en mesec nazaj z EA pa je bilo vse ok...mogocesi dobila pa isias?

Srecno

Nannn

clock-img

14.02.2006, 18:05

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Po moje to ne more bit od EA ampak kvečjemu od poroda. Glede na opisane simptome gre pri tebi za vnetje živca - išijas, ali pa celo za uščipnjen živec - hernia disci. Vsekakor pojdi pravi čas k zdravniku, ker lahko obležiš tudi zaradi tega. Pride pa do tega zaradi prehlada ali pa kakega nenadnega giba...
Upam,da ni nič hudega.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

15.02.2006, 17:26

clock-img

soncka

pencil-img

102

Hvala za vaša mnenja. Bo treba res it do zdravnika.
LP

clock-img

18.02.2006, 08:27

clock-img

matahari

pencil-img

223

Meni se to večkrat dogaja in to na obeh nogah..po parih blokadah v nogi kar seveda sploh ni zdravo sem prišla do super maserke, ki mi v takem primeru dobesedno izvleče živec z posebno masažo..ne morem ti povedati kakšno olajšanje je to..seveda če ne gre za vnetje živca..v vsakem primeru je najbolje da greš najprej do zdravnika..če boš pa hotela naslov maserke, ki dela v Ljubljani me kontaktiraj na privat...

clock-img

18.02.2006, 08:31

clock-img

rija

pencil-img

15589

Jaz po EA nisem imela čisto nič bolečin, slabosti, nič. Samo drugi dan me je malo bolelo na otip okrog vbodne rane. Pač normalno.

clock-img

18.02.2006, 17:08

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

tudi jaz mislim, da to ni od EA pac pa te je zgrabil isias.... zdravnik, nic drugega...

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

22.02.2006, 22:04

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Tudi jaz sem rodila z EA pa nisem imela nobenih težav.

clock-img

22.02.2006, 22:08

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Jaz tudi nisem imela nobenih težav, tako da raje obišči zdravnika.
lp

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

08.03.2006, 18:26

clock-img

sun123

pencil-img

85

Tudi jaz rodila z EA pa me je tudi neznansko bolelo v križu. Ne vem a je to od poroda ali od EA, je pa minilo po enem mesecu.

clock-img

12.03.2006, 08:38

clock-img

Anonimen

to ne bo od ea ampak išias. mene je par dni po tistem k sem domov pršla usekal v križu, tut sem mela ea pa sem prov v porodnišnico klicala če ma to kako zvezo pa nima. pač sem mal več počivala pa tko pa je blo po parih dneh bolš. če te bi skos bl bolelo še noga in ritnica ti pa noben navadn dohtar nau pomagov. išias je zdrs vretenca in bo treba h kiropraktiku da ti nagliha vretenca, pol je pa treba pozdravt še vnet živec - fajn pri tem je homeopatija, prime takoj! moj mož se ravnokar zdravi vse tko kot sem ti napisala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem