cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Driska

clock-img

14.06.2005, 19:36

clock-img

AEL

pencil-img

54

Me zanima, če so vaši dojenčki imeli kdaj drisko oz. bolj mehko blato? In ali ste ugotovile od česa? To me zanima za dojenčke od sedmega meseca dalje.

clock-img

14.06.2005, 19:45

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

So imeli, nismo ugotovili, je prej minilo.

clock-img

06.07.2005, 08:47

clock-img

LUMPEK

pencil-img

59

Naš Rokec, star je devet mesecev in 12 dni ima prav zadnja dva tedna neke probleme s prebavo. Ne vem kaj mu je. :zmeden:
Sračka trikrat do štirikrat na dan, večinoma mehko in take čudne bolj sive barve. Ritkico pa ima tako vneto, da se ful joka, dokler mu je ne namažem z bepanthenom.
Tudi pikasti je celi po hrbtu in po vratu. Najprej sem mislila, da je to alpsko, potem sem zamenjala Milumil z Novolakom (po Milumilu je kar naprej bruhal) pa nič. Nič se ni spremenilo, razen bruha nena več.
Ta barva njegovega blata me že pošteno skrbi?
:(:(:zmeden:
Ne vem, kaj bi lahko bilo to krivo!
:zmeden:

clock-img

07.07.2005, 13:32

clock-img

LUMPEK

pencil-img

59

AEL, včeraj smo bili pri zdravniku in so tudi nam rekli, da imamo virozo. Skoraj vsi dojenćki in mali otroci jo imajo.
To ni nič , čez nekaj dni mine, edino, če ima močno drisko potem mu moraš dati en napitek (ne vem, kako se reče), da nadomestiš izgubljene elektrolite.
Upam, da bo hitro vse vredu.
Lp, :sloncek:

clock-img

08.07.2005, 07:42

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Napitek se imenuje Nelit 60 in se ga dobi v lekarni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem