cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dokumenti za poroko

clock-img

24.09.2010, 14:30

clock-img

Nastya

pencil-img

152

Zanima me ali v primeru da si ločen in se želiš ponovno poročiti, kakšen papir moraš sedaj prinesti na Matični urad ? Če se poročiš prvič, prineseš  roj. list, ki ne sme biti starejši kot 3 mesece in se prijaviš na matičnem uradu. Če si iz Ljubljane oz. občina spada pod Lj moraš na Mačkovo, da to tam urediš..je tako ??

kaj pa če si že 1x ločen, roj. list...ločitvene papirje..kaj ????

če katera ve, naj mi prosim po ve..hvala in lep dan še naprej !!

clock-img

24.09.2010, 21:57

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

a ni bolj enostavno poklicat na matični urad pa vse izveš 100%

clock-img

25.09.2010, 10:31

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Za ponovno poroko ne rabiš nič kaj dosti s sabo nositi, razen svojega veljavnega osebnega dokumenta, si upam trditi.

Na matičnem uradu (jaz sem ravno včeraj urejala prehod na dekliški priimek, na Viču) imajo namreč vso evidenco v elektronski obliki. V matični evidenci posameznika je že zabeležen vsak dogodek (poroka, ločitev - če je odločba pravnomočna!)...

Preveri točno, kam sodiš, in kot pravijo punce, raje prej pokliči: http://www.upravneenote.gov.si/ljubljana/

clock-img

27.09.2010, 09:50

clock-img

koala

pencil-img

5539

Sicer sem se poročila 5 let nazaj, ampak takrat sva za prijavo poroke potrebovala semo osebna dokumenta in Imena in naslove prič.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

09.10.2010, 22:10

clock-img

posastka

pencil-img

16

enako, na UE potrebuješ samo dokument in poveš imena prič pa je urejeno
je pa res da zbajo na različnih UE različno komplicirat pri določenih stvareh (kraj poroke, ura, ...)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem