cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojke po porodu

clock-img

17.06.2009, 13:46

clock-img

Anonimen

Zanima me, kako je z vašimi dojkami, ko ste nehale dojiti. Jaz namreč ne dojim že slabe 4 mesece, pa sem na istem modrčku oz. košarici kot preden sem rodila. Ali imate iste, manjše, večje. Ful mi je škoda, ker imam kup lepih, praktično novih modrčkov izpred zanositve, ki jih (še) ne morem nositi.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 17.6.2009 22:24:22 >

clock-img

17.06.2009, 14:05

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Manjše, čeprav si ne bi mislila, da so lahko sploh manjše od tiste srovšne prej. Pa so lahkouser posted image .Ampak je trajalo nekaj časa, da so se uskočile, ne vem več, koliko.

clock-img

17.06.2009, 16:14

clock-img

Ula3

pencil-img

170

dost manjše, a šele po kakšnem letu... sorry, a nikoli več ne bodo tako lepe kot prej,še posebej, če dojiš!

clock-img

17.06.2009, 17:12

clock-img

Luni

pencil-img

1371

Maaaaannnnnnnnjjšeeeeeeeeeeee, močnoooooooo user posted image . Moj se (še) ne pritožuje user posted image

_____________________________


clock-img

17.06.2009, 17:14

clock-img

Anonimen

moje so ene 2x manjse, kot pred prvim porodom. zdaj pricakujemo tretjega....in se pocasi poslavljam od mojih zizikuser posted image

clock-img

17.06.2009, 17:15

clock-img

Anonimen

aja no...trenutno rastejo. pocasi,sam kaj ko vem da bojo sle potem  v minus! in to krepki minususer posted image

clock-img

01.07.2009, 14:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem