cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojke po dojenju

clock-img

08.11.2007, 14:56

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

ker nikjer nisem zasledila podobne teme, sem se odločila, da jo odprem. če pa je že kje, pa se opravičujemuser posted image
torej-za vse tiste, ki ste prenehale dojiti-kakšne so vaše dojke po koncu dojenja? moram rečti, da jst s svojimi sploh nisem zadovoljna, ker imam občutek, kot da gre za samo odvečno kožo in nič drugega. med nosečnostjo in kasneje v času dojenja so mi iz C zrastle na E (kriza v nulo glede modrčkov), ko pa sem prenehala, so se mi do zdaj zmanjšale nazaj na D. žal (logično itak) ne zgledajo več tako kot včasih. imate podobne probleme ali imam pač jaz tako smolo?
lp vsem

clock-img

08.11.2007, 15:02

clock-img

melanija

pencil-img

934

Nimaš smole, tako je pri večini. Ti imaš vsaj košarico D. Kaj pa naj jaz rečem, iz košaric B na košarico A. Groza.

clock-img

08.11.2007, 15:04

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

večje dojke, več odvečne kožeuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

08.11.2007, 15:23

clock-img

aluš

pencil-img

704

Jaz pa iz kočarice A na ???user posted image , kaj je še manj kot A. Ti imaš vsak kaj v moderc "nabasat, mal podpreš pa še vedno zgleda. Kaj naj pa pri meni zgleda? Spredaj ploh zadaj dila so rekli včasih.  Tako, da nikar ne bodi tako žalostna. Lahko bi bilo še slabše. Razveseli se z mislijo, da itak ne boš manekenka (ker si gotovo že prestara), otročku si pa dala naboljše od najboljšega.

clock-img

08.11.2007, 18:07

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

torej-za vse tiste, ki ste prenehale dojiti-kakšne so vaše dojke po koncu dojenja?



Take kot prej.

clock-img

08.11.2007, 20:42

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Jaz še sicer nisem nehala dojiti, so pa moje dojke, ko so izpraznjene kot prazne vrečke. Pa še polne strij. user posted image  Tolažim se s tem, da imam sedaj namesto prej črvstih dojk, sedaj lepo princesko user posted image .

clock-img

09.11.2007, 10:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.11.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Prvič iste kot pred dojenjem, sedaj pa zgleda da bo isto. Upam..user posted image

clock-img

09.11.2007, 10:24

clock-img

snow

pencil-img

7

Iz košarice C na A, pa še je notri malo lufta.
Je pa res, da sem obe dojila leto in pol oz. nepretrgoma 3 leta.
ma kaj čmo?

clock-img

12.11.2007, 10:05

clock-img

draganav

pencil-img

147

Tudi moje so boge iz 80 c seveda lepe, čvrste  in potem po dveh letih dijenje 70 b pa še mal lufta je pa pridejo kdaj v staro formo?

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem