cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje sede

clock-img

01.08.2006, 15:33

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Že ed vsega začetka dojim leže. Tako mi je bilo zaradi šivov najlažje in obe sma se tako najlepše najedle. Včeraj pa sem jo poskusla podojiti sede in ni šans, ni hotla. Stara je tri mesece.

Kaj naj naredim, da jo prepričam, saj bo včasih potrebno tudi sede dojiti.

clock-img

01.08.2006, 16:49

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

vztrajaj, ko bo dovolj lačna se bo tudi sede pomatrala, čeprav tudi mojemu veliko bolj odgovarja leže, sede se pa najprej malo pritožuje pol pa le gre 

clock-img

01.08.2006, 18:00

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Res je kot ga navadiš.Jaz sme tio vedno dojila sede, saj je visela prve 3 mesece non stop na joški, in ne bi mogla nič narediti, če bi leže.Gal pa poje v 10 min in mi ni težko dojiti ga leže. Pa še tko zelo uživam v vsakem posebnem trenutku,ob gledanju malega prinčka kako sesa in se stiska k meniuser posted image . No in ko je bilo treba kdaj v sede, se je kar malo pritoževal. Vendar ko je bil lačen in ko je videl, da mu drucga ne preostane, je pojedel tudi tako da sem jaz sedela.Še vedno pa vztraja, jutranje, opoldansko in večerno dojenje v leže.pa pika.user posted image

clock-img

02.08.2006, 08:54

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

jaz sem vedno dojila sede...leže niti pod razno nisem mogla..mi ni pasalo.
sicer sem pa ponavadi sedela na postelji, naslonjena in imel ase skrčene noge...tako je bilo dete lepo "ugleščeno" med moje joške in kolena in ji je očitno prav pasalo. MEni pa tudi.

Če bi ti rada sedaj dojila sede, kar vztrajaj. Se bo že navadil.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

02.08.2006, 09:29

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

jst si na začetku nisem upala niti pomislit, da bi dojila sede. sem imela cr in bolnišnično okužbo in sm prvi mesec komi hodla. tko da sva se navadla dojit leže. meni to full paše. ko ni druge variante, moreva pač sede to opravit. mogoče se na začetku malo prtožuje, poje pa vseeno.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

02.08.2006, 13:56

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Jaz ga dojim že iz porodnišnice sede, ker nama leže ni odgovarjalo, ne meni ne malim.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem