cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje ponoči?

clock-img

17.12.2007, 20:59

clock-img

smejčica

pencil-img

1542

Imam pupiko staro 17 dni.

Zanima me, ali jo moram ponoči buditi da jo nahranim ali samo v primeru če se zbudi sama.

Naj razložim: Nekje on pol noči gremo spat in takrat se tudi nazadnje dojimo. Do sedaj sem jo zbujala nekje ob 5i uri zjutraj, saj se sama ni zbudila. Podnevi veliko in pogosto je. S težo napreduje normalno.

Kaj misliteo bujenju?

LP

clock-img

17.12.2007, 21:14

clock-img

ajdaN

pencil-img

1151

Pusti otroka spat! Če nima težav s težo, se bo že zbudila ko bo treba. Sploh če podnevi pogosto je.

clock-img

17.12.2007, 21:14

clock-img

Ninica

pencil-img

900

Jaz je na tvojem mestu ne bi budila. Saj se lepo redi in raste, kot praviš. Bodi srečna, da ti tako lepo spiuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

clock-img

17.12.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

Joj smejčica, dej ti raje ponoči spi. user posted image  Bodi vesela, da spi in je ne budit, saj ne rabi da nujno jé ponoči. Če spi, naj spi, če se bo pa zbudila, pa ji daj zizo.
Veš kolko mamic ti je lahk fouš, ker mala spi celo noč! user posted image

clock-img

17.12.2007, 21:19

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nič je ne budit in spi. Še prehitro se lahko vse obrne user posted image

clock-img

17.12.2007, 21:23

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

IZVIRNO SPOROČILO: Ninica

Jaz je na tvojem mestu ne bi budila. Saj se lepo redi in raste, kot praviš. Bodi srečna, da ti tako lepo spiuser posted image


Se podpišem. Mi taprve nismo nikol budili, pa je pri 5 mesecih prespala že celo noč, a sedaj pri tadrugem je pa čist druga zgodba. Ima 7 mesecev in se tudi vsako uro zbujamo, če je treba.

clock-img

17.12.2007, 21:23

clock-img

smejčica

pencil-img

1542

Gre se za to, da mi je medicinska sestra v porodnišnici rekla, da novorojenček v primeru da se normalno redi in raste, kljub temu ne sme ponoči biti brez hrane več kot 5 ur.

Zaradi tega sem jo zbujala in se je kdaj zgodilo, da sploh ni hotela nazaj zaspat.

clock-img

17.12.2007, 21:31

clock-img

sandra113

pencil-img

67

to vsakemu rečejo...bla bla bla, pa da ne sme met dude, pa nevem kaj vse...

_____________________________

14.6.2007

clock-img

17.12.2007, 21:34

clock-img

Anonimen

Pusti jo, da spi :).

clock-img

17.12.2007, 21:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.12.2007, 22:18

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Ja, kar pusti jo. Moja je tud lepo spala celo noč od enega meseca naprej, pri pol leta ga je začela pa sračkat user posted image

clock-img

18.12.2007, 07:56

clock-img

DANVARI

pencil-img

333

kjava, tole mi je pa znano. Naša je tud spala nekje med 6 in 8 ur na noč, tako da sem se isto spraševala če bi jo morala budit, pa so mi vsi rekli dokler teza napreduje nič budit.
pol sem se pa ene parkrat pohvalila...user posted image po šestih mesecih pa kot bi obrnil ploščo, smo ratal vsi zombijiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke

clock-img

18.12.2007, 08:13

clock-img

aluš

pencil-img

704

A veš tisti pregovor, da je spanc bolj kot žganc. Torej pusti jo spati in bodi vesela. Razen, če se je rodila z nizko porodno težo (naš je imel 2500 gr) in so mi tudi, kljub temu, da je čez dan jedel in se redil, naročili, naj ga ponoči zbujam na 4 ure in hranim.

clock-img

18.12.2007, 09:50

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

KO OTROK SPI, RASTE.

ne budi otroka. če spi pomeni, da mu je ok, da se počuti dobro.

izkoristi priliko in se tudi ti naspi.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

18.12.2007, 09:56

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

user posted image  nisem nikoli budila ponoči, pa je že prvo noč, ko je spala doma, prespala 6 ur user posted image

Pusti jo spati, ko bo lačna, se bo zbudila!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

18.12.2007, 10:21

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Se strinjam s predhodnicami. Dokler teža napreduje je nikar ne budi. Za otroka je spanje ravno tako pomembno kot hrana.

clock-img

18.12.2007, 18:15

clock-img

banki

pencil-img

74

Naj spi in ti tudi zraven user posted image , sparaj energijo. Ce teza napreduje, potem sploh ni nobene potrebe, da bi jo zbujala. Moja kolegica ima puncko, ki ze od zacetka spi celo noc brez dojenja (od 9h do 7h) in je pri 9 mesecih popolnoma normalna puncka. Ja, spada med srecnice.

clock-img

18.12.2007, 20:03

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

hehe, jst sm bla isto kot ti.user posted image men so tud v bolnici natvezl, da mora mali na tolko in tolko časa jesti. in sm ga zbujala, bumber, da je jedel, namesto da bi ga pustila pančkati. pol sm pa to patronažni povedla in je rekla, da ga bomo stehtal, ponoči pustili pančkat ter ga ponovno stehtali čez teden dni. in je lepo dobival na kilaži, tak da sm ga od takrat pustila spat.
ah, kaj bi dala, da bi mi zdej tak spal kot na začetkuuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem