cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in uporaba KT

clock-img

20.12.2006, 21:57

clock-img

danaja12

pencil-img

17

ali je katera začela jesti KT preden je nehala dojit, zanima me al ste jih začele jest,ko ste dojile še ene 2x ali 3x,ali ste počakale. Kakšne so vaše izkušnje

< Sporočilo je popravil nalin -- 20.12.2006 22:16:13 >

clock-img

20.12.2006, 22:01

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Jaz sem nehala dojit, sam jaz sem mislila da moram čakat, da dobim in potem začnem jematuser posted image , oh očitno sem mal zmedena.
A katera ve mene tud zanima ali jih lahko začnem jemat?
Danaja12 oprosti k sem se kar urinlauser posted image  mene tud zanima to?

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


clock-img

20.12.2006, 22:05

clock-img

tinica

pencil-img

501

Meni je ginekologinja rekla, da ko neham dojiti, da naj pridem po KT.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

clock-img

20.12.2006, 22:26

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Med dojenjem je treba poskrbeti za zaščito,če nočete zopet zanosit

clock-img

20.12.2006, 23:14

clock-img

bibalezung

pencil-img

56

Meni je G rekel naj dokler dojim ne jemljem tabletk ampak drugače poskrbim za zaščito. Potem pa v smehu rekel, da bo drugače moj mali predčasno dobil brado - hormoni pač.

clock-img

20.12.2006, 23:51

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dokler popolnoma ne nehaš dojit, ne dobiš KT - tako je meni povedal G. Ta čas pa pride v poštev kakšna druga kontracepcija. Med dojenjem pa lahko dobiš depo inekcijo

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

21.12.2006, 10:25

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

pušenjak pravi 2 ali manj podojeu dnevno da lahko začneš s KT, sicer ti pa v času dojenja da ginekolog na vsake tri mesece depo inekcijo in si zaščitena da ne zanosiš...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.12.2006, 10:55

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Po tej inekciji naj bi bili samo problemi, s krvavitvami itd. Ali jo je katera preiskusila, ali  je vredu, a je boljše kar pri kondomih ostat?

Meni jo je ginekolog ponujal, pa je sestra, katero poznam, kar zdraven z glavo odkimavala.

clock-img

21.12.2006, 11:46

clock-img

Gordana-3

pencil-img

978

meni je ginekologinja dala recept, ampak je rekla, da jih lahko začnem jemati, ko bom dojila le še 1x na dan, prej nikakor. ponujala pa mi je nek vstavek, mislim, da ga reklamira oriana in stane 45.000 sit - tega mi bi lahko vstavila. sva potem bolj pazila, ker 45 tisočakov ni kar tako. pa še menstruacijo moraš počakat, da lahko začneš jemat tabletke. jaz sem jo po končanem dojenju dočakala po dveh mesecih in od takrat naprej veselo jemljem tabletke.

clock-img

22.12.2006, 14:51

clock-img

domci

pencil-img

376

Med dojenjem jih ne smeš jemati, ker manda zmanšujejo količino mleka pa še dojenček jih lahko zavžije mi je svetovala, da lahko zčnem ko bom dojila 1x dnevno oz. moram počakat menstruacijo mi je pa že dala recept tako, da jih imam doma. Pa klub temu, da dojiš uporablji kako drugo zaščito, da ne boš presenečenauser posted image

clock-img

23.12.2006, 22:26

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Meni pa je ginekologinja predlagala Mireno, sicer samoplačljivo, a vsekakor vredno denarja, posebej, če definitivno partnerja ne želita zanosit; deluje 5 let, skoraj ni menstruacij, enako zanesljiva kot tablete; dala sem si jo vstavit mislim, da dva meseca po porodu.
definitivno priporočamuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem