cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in rekreacija

clock-img

25.09.2006, 22:36

clock-img

PUPA2

pencil-img

34

Pozdravljene!

Mene pa zanima ali je res, da se ti mleko skisa, če tečeš? Želela sem začeti malo teč pa so mi odsvetovaliuser posted image .


clock-img

25.09.2006, 22:54

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jap. Jogurt se namrec pridobiva tako, da kmeti posljejo krave na maraton. Boljse, da res ne teces. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

25.09.2006, 23:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.09.2006, 09:31

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Samo ne pretiravaj pa bo ok.
Pa dober moderc rabiš, ki bo "vse " držal user posted image .

Po eni teoriji naj bi mleko imelo drugačen okus, če ima mamica hud musklfibr. Ne vem pa če to res drži. user posted image

clock-img

26.09.2006, 19:08

clock-img

PUPA2

pencil-img

34

Sem se pozanimala pri enem osebnem trenerju, ki pa je dejal, da je to res, da ima mleko drugačen okus oz. se "skisa". Fora pa naj bi bila v potu, ki se nekako izloča v teleu v mleko med vadbo.

clock-img

26.09.2006, 19:23

clock-img

cebelicamaja

pencil-img

231

jaz sem brala članek v poletu, ki ga je napisala zdravnica, mamica in rekreativna športnica (najbrž potem nekaj ve o tem). napisala je, da lahko izločanje mlečne kisline povzroči nekakšno kisanje mleka. malčke lahko zato malo napenja, je pa mleko še užitno.
jaz tečem po pameti. z nizkim srčnim utripom in počasi daljšam razdaljo, tako da kakšnega hudega izločanja kiskine niti ne pride. tečt grem zvečer, ko jaka zaspi, da je dovolj časa, da se mleko do naslednjega dojenja naredi. je pa mali star 6,5 meseca in se je pol leta samo dojil, desaj pa zelo počasi uvajamo tudi gosto hrano.

lp, maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem