cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in kostanj

clock-img

23.10.2008, 09:34

clock-img

Mesečnica

pencil-img

606

Zanima me, kako je s kostanjem - ali otroka, ki pije materino mleko, kaj napenja, če je mama jedla kostanj?

Meni se kostanj ful lušta, pa se ga kar ne upam jesti, da ne bo malega napenjalo.

Kakšne so vaše izkušnje?

clock-img

23.10.2008, 10:50

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

kostanja ne smeš jesti v kombinaciji z moštom. Ampak  prve mesece jaz ne bi tvegala, morda en kostanjček ali dva.

clock-img

23.10.2008, 10:56

clock-img

Anonimen

Lani ga nisem, ker je imel komaj 2 meseca, letos pa sem si ga privoščila, saj se doji le še za vzorec user posted image .

clock-img

23.10.2008, 10:57

clock-img

Ryssa

pencil-img

1026

Jaz sem se napokala kostanja, ko je bil mali star približno mesec, pa ni bilo kakih posledic, pa je drugače občutljiv na hrano ki jo jaz jem.

clock-img

23.10.2008, 11:36

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

jest se spomnim, ko je bla moja sestra stara ene 5 mescev, mami je še dojila in je jedla kostanj (brez mošta). tamalo je tako napenjalo, da se je en čas v klobčič stisakal, en čas je bla trda ko deska... nanjo je v glavnem fuuul vplivalo.
pomoje, če probaš z mejhno količino, pa bo vse ok, ga lahko ješ naprej... ampak kot so ene napisale - enim ni nič, jest pa poznam ogromno primerov, ko so bli otročki prov bogi.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

23.10.2008, 12:11

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Če je tvoj mali sonček zelo občutljiv na to, kaj poješ oz. ga/jo hitro napenja, potem se mu rajši odreči, glede na to da je šele 3 tedne star. sicer pa poizkusi malo po malo - pojej par kostanjev danes, pa bodi pozorna in če ne bo nič hudega, jih lahko čez par dni poješ normalno merico, pa spet gledaš, kako je.

Ronje ni napenjalo nič, res pa je bila jeseni stara že 3 mesece (rojena je julija) - ampak tudi pred tem ni imela nikoli krčev po ničemer (razen, kadar so jo babice, tete... prijele v roke, dokler je bila majhna - takrat je pa čudežno dobila krče - no, tako so to one razlagaleuser posted image . Za moje pojme, se je pač zajokala, ker je hotela k nama in ko sva jo dobila nazaj v roke, so krči čudežno izginiliuser posted image )

Moj nečak ima pa strašne težave, ga vsako popoldne zvija, da ima čisto trd trebušček in joka kot utrgan! Grozno, bogi otročiček! je pa res, da so se oni tudi selili, ko je bil star komaj par tednov, v bistvu celo 2x oz. skoz nekaj sem pa tja, pa zdaj urejajo stanovanje, ... tak da ni nobenega miru in je lahko tudi zato bolj razdražen...

clock-img

24.10.2008, 09:28

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Mojega ni matralo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

24.10.2008, 10:44

clock-img

u04111976

pencil-img

187

Tudi mi nimamo težav. LP

clock-img

24.10.2008, 16:15

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Jaz jem itak vse...tudi kostanj!

clock-img

24.10.2008, 19:25

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Naša je že tako imela v prvih mesecih trebušne krče, zato s kostanji in z vso drugo hrano, ki napenja, nisem pretiravala. Čisto se pa nisem odpovedala kostanjem, enih par je kar prijalo. Pač pretiravati ne, čosto odpovedati pa se jim tudi ni treba.

clock-img

13.11.2008, 09:21

clock-img

y&m

pencil-img

10

Sem ga pri njegovih petih mesecih kar nekaj pojedla, pa ni bilo nobenih težav...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem