cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in kopanje v bazenu

clock-img

04.01.2007, 09:54

clock-img

skokica01

pencil-img

356

Verjetno bomo odšli za nekaj dni v toplice, pa bi zelo rada tudi kaj zase naredila user posted image  in vsak dan plavala. Ker pa dojim ne vem kako je z bazeni in dojenjem. Klor se namreč tako zažre v kožo, da sem ga vedno vohala tudi po tuširanju. Strah me je, da bi moja pikica zaradi drugačnega vonja moje kože, zavrnila dojko.
Imate kakšne izkušnje?

clock-img

04.01.2007, 10:04

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Mi smo šli na bazen, ko je bil tamali star 4 mesece. Klor ga ni čisto nič motil pri dojenju. Takrat je bila tam ena mamica s še manjšo pupo in jo je tudi dojila. Po moje ni panike.

clock-img

04.01.2007, 10:54

clock-img

aisha_

pencil-img

90

Pozdravljena! Tudi mi smo sli zadnjic prvic v kopalisce, mala bo kmalu stara sest mesecev in jo se vedno izkljucno dojim. Klor je ni popolnoma nic motil, tako, da ni straha. Pa veliko uzitkov pri plavanju!LP

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

clock-img

04.01.2007, 12:03

clock-img

ribica.

pencil-img

2165


Tudi mi smo bili na kopanju, ko je imel mali 3 mesece, pa ni blo panike. Vse normalno.

clock-img

04.01.2007, 16:13

clock-img

eya

pencil-img

4615

Tudi jaz sem se že parkrat kopala v bazenih, pa se mali ni nič manj rad dojil.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

07.01.2007, 23:17

clock-img

piscancek

pencil-img

325

tudi mi smo se kopali v bazenu,pa mali joškica ni bla čist nč manj dobra. Pr nas ni blo panike

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

clock-img

08.01.2007, 14:51

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Tudi pri nas ni bilo nikoli problemov. Smo pa se šli prvič kopat, ko je bil star 5 mesecev.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

08.01.2007, 14:54

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Brez problema lahko dojiš.

Se mi je pa enkrat res malo zagravžalo, ko se je ena usedla na klopco v bazenu, tisto, ko si na pol še vedno v vodi, pa hop joško ven in tamalega dojit. To mi je blo pa bljaaaaaaaaaaak!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

19.01.2007, 14:14

clock-img

BONHEUR

pencil-img

66

Jaz sem redno hodila plavat (enkrat na teden) na DIF, tudi ko sem še polno dojila. Pa nisem opazila, da bi se ta mali zdelo kaj drugače.

clock-img

19.01.2007, 17:40

clock-img

Eva MT

pencil-img

74

Midve sva šli na plavanje dojenčkov, ko je bila stara štiri mesece (11 obiskov) in je ni nič motilo. Še zdaj se doji.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem