cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in fitnes

clock-img

23.01.2006, 10:35

clock-img

mml

pencil-img

4156

Lep pozdrav,
trenutno našo punčko polno dojim, vendar si počasi želim, da bi pričela tudi s kakšno bolj konkretno telovadbo. Zanima me, če ima katera kakšne negativne izkušnje (manj mleka, spremenjen okus mleka...) po vadbi.
Nekje sem zasledila, da se po večji obremenitvi spremeni okus mleka in otrok noče piti in da fizična aktivnost zmanjšuje tvorbo mleka.
Čeprav bi mi odgovarjalo malo več telovaditi, ne želim, da bi zaradi tega prenehala dojiti.
Hvala za odgovore in lep dan

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

23.01.2006, 11:24

clock-img

SIJA

pencil-img

137

Živ, sama orbitrekam(30-45 min) in velikko hodim vsak dan od 5 tedna dalje- vse o.k.
Je pa dr. Pušenjak na to temo napisal, da mamici, ki polno doji ne preostane čas za pretiravanje- torej brez skrbi. Sama sem šla že v savno7 teden- vse o.k.
Veliko užitkov ob vadbi, S

clock-img

23.01.2006, 11:45

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Mislim da je še malo prezgodaj, glede na to da si šele dober mesec po porodu.Men so v fitnesu rekli da jih vzamejo šele po 4 mesecu, ker so že imeli nevšečnosti v zvezi s tem.Mogoče se ženska počuti super in se lahko zgodi da to kasneje pride za njo(mislim pretiravanje s telovadbo).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem