cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in bruhanje

clock-img

20.06.2011, 15:12

clock-img

Neycha

pencil-img

15

pozdravljeni...

imam 3 tedne starega fantka, težavo pa pri dojenju. Ko ga pristavim, zelo pridno sesa, ko pa po dojenju podirava kupček, bruhne. poizkusila sem tudi, da ga dojim krajši čas, ga odstavim, da podreva kupček in nato ponovim, vendar v večini primerov izbruhne. nevem ali bruha le ˝višek˝ ali pa to pomeni, da izbruha vse in je spet lačen.

clock-img

20.06.2011, 16:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.06.2011, 19:06

clock-img

nusi

pencil-img

1833

moj je dolgo tako polival po dojenju in to ne majhne flekce ampak cele luže me je skos skrbelo, ampak očitno je bil to višek, ker se je kljub temu dobro redil

clock-img

20.06.2011, 20:29

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

ja, razlika je med bruhanjem in polivanjem

bruhanje(v loku in naceloma ima kisel vonj, kaj pomeni, da je bilo ze prebavljeno oz. v zelodcku) ni najboljsi znak, polivanje je pac odstranjevanje odvecnega(to pa nima kislega vonja).
polivanje je nekaj normalnega za take micene user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

20.06.2011, 20:45

clock-img

Sa.Ka

pencil-img

327

Ampak prekomerno polivanje tudi ni dobro. Ni se za hecat s tem. 

clock-img

31.07.2011, 13:39

clock-img

Patty81

pencil-img

159

Tudi moj je polival in to vse dokler nisva začela uvajati goste hrane. Prvi mesec je bil na dojki 10-15min nato pa še samo 5min in to je to. Ker je pridobaival na teži (zelo), ni bil problem. Važno, da je zdravstveno OK. Vprašaj P!

clock-img

01.08.2011, 16:57

clock-img

Neycha

pencil-img

15

no pa smo na koncu pristali na pediatrični. user posted image user posted image user posted image  UZ trebuščka za ugotavljanje refluksa, pa so izključili to možnost. so rekli naj mu v vozičku in posteljici dvignem vzglavje in ga nosim vedno tako, da ima glavo višje od trebuščka pa je res boljše. Je bilo kar veliko bruhanja in polivanja pred tem, tako da je bil že dehidriran. zdaj mu dodajam am in še dojim, težav ni več... hvala bogu user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem