cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in antibiotik

clock-img

17.03.2009, 13:42

clock-img

simona2

pencil-img

474

Mene pa zanima ali je katera med dojenjem jemala antibiotike ? Jaz sem dobila hudo vnetje sinusov in mi je zdravnica predpisala Hikoncil. Prebrala sem, da ga lahko jemlješ tudi med dojenjem, čeprav se manjša količina izloča tudi v mleko. Kakšen vpliv, če sploh ima lahko to na otroka (7,5 meseca)?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

17.03.2009, 13:46

clock-img

pipic

pencil-img

392

Ti kar lepo jemlji
nima vpliva

clock-img

17.03.2009, 14:53

clock-img

vesela veselka

pencil-img

174

tudi sama sem imela ta problem - jemala Hiconcil med dojenjem. Je rekla zdravnica da lahko brez problemov jemljem.

clock-img

17.03.2009, 16:14

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz isto,sem ga jemala in ni bilo nobenega problema z mlekom,s hčerko pa tudi ni bilo kakšnih čudnih znakov pri dojenju oz. zaužitju mojega mlekauser posted image

clock-img

17.03.2009, 16:24

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Jaz sem ga dobila zaradi mastitisa, ko je bila mala stara komaj kak mesec, pa sem normalno dojila in ni bilo nobenih opaznih stranskih učinkov.

clock-img

17.03.2009, 17:18

clock-img

Pšemek

pencil-img

899

Če si zdravnici povedala, da dojiš, ti je gotovo predpisala antibiotik, ki je z dojenjem združljiv.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem