cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in alkohol

clock-img

12.12.2008, 11:36

clock-img

karmchy

pencil-img

41

Pozdravljene!

Smo stari 10 mesecev in se še kar dojimo. No v bistvu si za zvečer načrpam mleko in ga zgostim s kašico. Naslednji vikend imamo ena zabavo. Me pa zanima, če ima mogoče katera izkušnje, če spijem kakšen kozarček vina in če potem prvo načrpano mleko zavržem, je lahko kaj narobe ali ne.

Hvala za odgovore in Lp

clock-img

12.12.2008, 11:39

clock-img

blazka

pencil-img

554

Mislim, da če boš spila kozarček vina, ne bo nič narobe. Na tvojem mestu niti ne bi mleka stran vrgla.

clock-img

12.12.2008, 12:14

clock-img

lidija***

pencil-img

884

Mislim, da je na to temo že bila zelo burna debata.
Upoštevaj svojo pamat- oz. po pameti. Tudi jaz dojim in spijem kakšno pivo, če grem s prijateljicami ven. Jaz mleka ne bi vrgla stran zaradi 2dc vina ali piva.
Drugo pa je, če ni po pameti.., takrat pa.

clock-img

12.12.2008, 12:42

clock-img

evi28

pencil-img

253

Tud jaz bi rada šla v kratkem na fešto, pa ne morem, ker user posted image noče po flaški pit, tako da mora bit mama-duda skoz domauser posted image .
Definitivno pa zaradi 2 dcl vina ne bo nič narobe, niti ne rabiš zavreči mleka.
Nekje sem brala, da če hočeš spit kak deci vina ali piva npr. pri kosilu, moraš samo gledati na to, da kake 2 uri po tem ne dojiš.
Če bo pa količina alkoja velikauser posted image , si pač zjutraj mleko izčrpaš in zavržeš, če imaš zalogo zmrznjenega pa sploh ne vidim problema.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem