cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje in 3M ločevalna dieta

clock-img

26.08.2007, 19:24

clock-img

Anonimen

Moja user posted image  je stara skoraj 7 mesecev in jo seveda še dojim, pa ne bi še rada kmalu nehala. Bi pa rada začela z ločevalno dieto in me zanimajo izkušnje tistih, ki ste tudi dojile, ko ste se jo lotile. Kako je s sadnimi dnevi, ste jih imele?

Hvala, lp

clock-img

26.08.2007, 19:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.08.2007, 19:41

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ne vem, sicer sem enkrat zasledila, da ravno drastično med dojenjem ni fino hujšati, ker se potem baje med kurjenjem maščobe sproščajo vse sorte "svinjarije" in gre to tudi v mleko. Ampak saj vidve se verjetno itak ne dojita več toliko, imata tudi že GH že na jedilniku, kajne?! Kaj pa vem, saj to je po moje samo nekakšna ureditev prehrane, saj boš načeloma vse jedla. Mleka ti zaradi tega tudi ne bi smelo zmanjkati.
Nimam pa sama še te izkušnje, to odvečno kilo bom že nekak pregnala, smotko smotano.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

26.08.2007, 19:41

clock-img

Anonimen

Meni je začelo zmanjkovat mleka, zato sem dieto prvo leto opustila.
Ko pa je bil mali star eno leto in sem ga hotela odvadit dojenja, sem šla na dieto in z lahkoto prestala presahnitev mleka. Sem kar izkoristila dieto.user posted image  Takrat sem potem izgubila v enem mesecu 8 kg.
Ni pa rečeno, da se bo tudi tebi to zgodilo. Kot sem brala na forumu 90 DPD, nekatere punce z lahkoto hujšajo. Ne vem. Poskusi, pa boš videla. Še vedno lahko prekineš (kot da je to tako težkouser posted image ).

clock-img

26.08.2007, 21:18

clock-img

ms15

pencil-img

109

Pozdravljena,
Pri hčerkinih 8m začela s 3MD, shujšala v 3m - 18 kg. Hčerka je takrat v bistvu že vse jedla, dojila se je bolj za "posladek".
Ker imam še veliko zaloge user posted image , septebra začnem spet (bo mimo 3 mesece vzdrževanja-na morju dobila + 3 kg user posted image ).
Ker grem v službo pa ne vem, kako bo s 3MD in malo prebiram Montignaca.
Dojim še vedno, upada mleka nisem čutila, lačna nisem bila nikoli.
Sem se pa včasih pregrešila, sadne dneve sem držala.

Upam, da ti bo v pomoč.

clock-img

26.08.2007, 21:40

clock-img

Anonimen

ms15, prideš k nam?
jovo na novo

clock-img

26.08.2007, 21:46

clock-img

ms15

pencil-img

109

Ravnokar vas prebiram,..

clock-img

26.08.2007, 22:00

clock-img

crci06

pencil-img

1854

Jaz sem tudi prebrala, da dokler dojiš, ne hujšaj in tako mi je v pol leta ostalo ohoho zaloge.
Pri 6 m se je dojil le še ponoči za pocrtljat in sem se odločila... sicer z dovoljenimi prekrški, ker pač še dojim user posted image  in se mi zdi, da je res premalo mleka na dieti, tako, da sem ga jaz dodala, ker pač dojim (in tukaj ne pride smajli, to mislim zelo resno. Otrok bo svoje že dobil, mene bo pa doletela osteoporoza...).

Trenutno po 1,5m se otrok odstavlja. 1m se je še dojil, kljub dieti sem čutila le manjši upad mleka, zadnje dni pa se je odločil, da ne bi več.... no, to z dojenjem so možni še drugi razlogi (gripa, preveč GH...)

načeloma pa mislim, da lahko začneš z dieto, če je dojenje le še posladek.  Če je osnova, pa še ne.

Sadne dni jaz imam, šele po 3-4ih tednih me je prvič zvilo, da sem se počutila švoh, sicer pa BP.
Malo mi je samo smešno kakšen dan kuhat za otroka, zase pa ne user posted image user posted image user posted image

Kar pogumno!
Pridruži se kateri, pa bo lažje!

clock-img

26.08.2007, 23:37

clock-img

Anonimen

Hm, dojimo se še ponoči (od enkrat do trikrat recimo), zjutraj, zvečer, pa vmes ene dvakrat čez dan. Nasvet?user posted image

clock-img

27.08.2007, 10:21

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem glede pestrosti hrane tudi mislila, da bo šlo dojenje skupaj z 3M. Malo sem forsirala, ful pila, ampak meni se je na mleku poznalo. Je pa res, da že v osnovi nisem prav mlekarica in sem se že od začetka mogla kar trudit za mleko. Ko sem z dieto nehala, je bilo pa spet po starem.




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem