cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje - prenehanje,...

clock-img

20.07.2009, 22:14

clock-img

Mami26

pencil-img

82

Pozdravljene,

1.)sem dobrih 6t po porodu, ker naš malček ni imel sesalnega refleksa (ni se znal prisesati na prsi) so mu že v bolnici dali flaško in tako smo nadaljevali doma. Doma sva poskusila nekajkrat pa ni šlo, tako da sedaj že mesec dni si ne stiskam mleka, imam pa problem - mleko mi še vedno teče. Če si malo bolj grobo stisnem dojko mi priteče mleko, kaj naj storim, da bo nehalo. Sploh ne vem kako lahko teče če že mesec dni nič ne stiskam. Prosim za pomoč.
2.)Pa še to. Preden sem zanosila sem imela košarico 75b, sedaj mi je 80C premala, dojke se ne zmanjšajo, kdaj se načeloma to zgodi - po kolikem času se je vam? Kaj naj storim?

Da ne bo pomote - mleko sem si stiskala in dajala malemu, pa mu ni odgovarjalo, tako da,...

Hvala za pomoč

clock-img

20.07.2009, 22:33

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Zakaj si pa dojke stiskaš user posted image
Tu ni pomoči
Celo leto dni po prenehanju dojenja mleko priteče iz dojk
kdaj se zgodi da se dojke zmanjšajo-nikoli ali čez par mesecev ,let

clock-img

21.07.2009, 06:26

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Bolj oz več boš stiskala, se ne boš nikoli rešila mleka. Dojke oz bradavičke pusti pri miru in ne stiskaj oz ne preverjaj. Včasih traja, da dojke gredo v normalno velikost, včasih pa sploh ne gredo. Meni npr so takoj z prenehanjem dojenja šle v minimum, oz so še manjše kot pred nosečnostjo in še zdaj 2 meseca po prenehanju mi kaka kapljica priteče

clock-img

21.07.2009, 08:56

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Ne me basat, da se dojte ne zmanjšajo....Ljubi bog jaz imam trenutno košarico F in glede na to kakšne sreče sem bom sigurno med njimi. A to se veliko kateri zgodi, da se ne pomanjšajo?? Jaz ne mislim takega tovora celo življenje okoli nosit....user posted image user posted image

clock-img

21.07.2009, 09:05

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ne me basat, da se dojte ne zmanjšajo....Ljubi bog jaz imam trenutno košarico F in glede na to kakšne sreče sem bom sigurno med njimi. A to se veliko kateri zgodi, da se ne pomanjšajo?? Jaz ne mislim takega tovora celo življenje okoli nosit....user posted image user posted image



Daj malo meni, pa bove obe srečniuser posted image

clock-img

21.07.2009, 12:40

clock-img

Mami26

pencil-img

82

Prejšnji teden je imel tamali vneto oko in sem prebrala, da pomaga materino mleko. Poskusila sem in mi je takoooooj priteklo. Drugače pa si ne stiskam.
Samo žal mi je za vsemi moderci, saj imam kup lepih, katere sem nosila pred nosečnostjo. Upam, da bodo šle nazaj.

Lp

clock-img

21.07.2009, 18:47

clock-img

linči 312

pencil-img

182

joj, če je pa sam zarad modercev problem, pa kupi noveuser posted image

ker če moje ostanejo take kot so sedaj, bom nadvse srečna. končno bo vsaj kaj za pokazatuser posted image  in bom z veseljem kupila čisto nove modrčkeuser posted image user posted image user posted image

Ne me basat, da se dojte ne zmanjšajo....Ljubi bog jaz imam trenutno košarico F in glede na to kakšne sreče sem bom sigurno med njimi. A to se veliko kateri zgodi, da se ne pomanjšajo?? Jaz ne mislim takega tovora celo življenje okoli nosit....user posted image user posted image

ja jaz bi bla pa res zadovoljna, če se ne bi več pomanšale. kolk smo si različne, a ne?

clock-img

23.07.2009, 10:49

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

pojdi k osebnemu zdravniku in ti bo dal tablete za prenehanje nastajanja mleka, čeprav če te ne moti dvomim da jih boš dobila...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

27.07.2009, 08:15

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Meni so tudi po prvem porodu ostale prsi povečane velikosti. Takrat mi je bilo to všeč, zdaj v drugo imam pa čisto prevelike. Računam na kompletno hujšanje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem