cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenje-kako veste, koliko poje?

clock-img

18.03.2009, 12:28

clock-img

KOKICA32

pencil-img

12528

Kako veste koliko poje vaš dojenček, če ga izključno dojite? Moj je zaradi zlatenice v prvem tednu izgubljal na teži oz. je bil na isti teži, zato sem si mleko izčrpavala, da sem vedela, koliko poje in mu zraven dodajala še Nestle Beba start HA, kot mi je svetoval pediater v P. Sedaj je s težo okej, pa me še vedno skrbi, da ne bo imel dovoj in bo potem zahteval dojko vsako uro, da se bo malo cartal, nekaj pojedel in potem na njej zaspal? Kakše so vaše izkušnje?

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 18.3.2009 22:27:03 >

clock-img

18.03.2009, 12:34

clock-img

Anonimen

moje izkušnje so take, da visijo na dojki skor vsako uro, se malo cartajo, nekaj pojejo in pol na njej zaspijouser posted image

tko pač je.

in nimam pojma kolk poje, očitno zadost, ker lepo napreduje, lula, kaka..to šteje in ne mililitri.

clock-img

18.03.2009, 12:35

clock-img

pipic

pencil-img

392

Dokler napreduje,so plenice polne ima dovolj

Vidiš po otroku
Dojila sme na 20 min  24 ur na dan

clock-img

18.03.2009, 13:22

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Vidiš po plenici.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

18.03.2009, 14:54

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

ko se mu je, mu dam joško, pa če je to 10 min ali 2 uri, nikoli ne gledam na uro. Če se carta se pač carta. Prva 2 meseca sem ga vsak teden stehtala in videla če lepo napreduje (bil tudi zlateničen), po 2 mesecu ga tehtamo 1x na mesec. S količino 1 obroka ali 1 dnevnih obrokov se ne obremenjuj, ker kak dan je pač malo kak pa mal več. 

clock-img

18.03.2009, 17:37

clock-img

diamantina

pencil-img

1091

S črpalko si boš zelo težko napumpala toliko, kolikor lahko izsesa dojenček - je le drugačen prijem pri njem.

Jaz ne vem, koliko poje, dejstvo je, da napreduje v teži, kaka in se ne joče veliko. user posted image

clock-img

18.03.2009, 17:58

clock-img

Pšemek

pencil-img

899

Nikoli nise in še sedaj ne vem, koliko poje. Sem se pa tudi jaz na začetku s tem obremenjevala. In res je pomembno to, da teža napreduje in da so plenice polne. In na začetku je ogromno časa preživela na dojki. Pa se je vse znormaliziralo. Zdaj se na dojki max 15min na 3-4h in očitno ji je to dovolj, ker teža še vedno napreduje.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem