cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojenja in zobki

clock-img

04.01.2006, 21:27

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Zanima me kako je z dojenjem in zobki. Kolikor sem seznanjena ni nobene nevarnosti? Sicer pa sem slišala tudi za slabo izkušnjo. Kakšne izkušnje so vaše? Verjetno je nevarnost ko je zobek spodaj in zgoraj, ko pa samo spodaj oz. zgoraj pa ne, ali?

clock-img

04.01.2006, 21:48

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Kakor pri komu. mene je močno ugriznila samo parkrat. Čisto na začetku, ko je dobila prva zobka, pa potem nekajkrat, če jo je kaj zmotilo ali prestrašilo med dojenjem, sicer pa nimava težav, pa je dobila nekaj dni nazaj 11. zob.

clock-img

04.01.2006, 21:51

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

enako kot pri HuAniti. imamo pa 8 zobkov.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

04.01.2006, 22:29

clock-img

Ro-La

pencil-img

1760

Problem je bil samo 1x, ko me je tako ugriznil, da je kri teklauser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

clock-img

05.01.2006, 09:38

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Mi imamo 4 zobke, pa zaenkrat ni težav pri dojenju. Morda me je dvakrat malo močneje stisnila, kaj hujšega pa še ni bilo.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

05.01.2006, 11:21

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Enako kot pro katrin - ene 2-3xkrat me je malo bolj stisnila, pa še to je blo zvečer ko se ji ni dojilo in se je bolj igrala.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

05.01.2006, 22:15

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Ro-La - saj tega me je ravno strah... Kaj si potem nehala? Če je bila rana...?
Predvidevam, da so se vam ti pripetljaji zgodili, ko so bili zob(ki) spodaj in zgoraj, ali?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem