cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dodatna tekočina ob adaptiranem mleku

clock-img

02.02.2006, 09:59

clock-img

Nena85

pencil-img

37

Hojla!

Patronažna mi je rekla, da če otrok večino obrokov dobiva adaptirano mleko, potrebuje še dodatno tekočino. Zanima me, kaj dajete user posted image  in na koliko časa?

Haval za odgovoreuser posted image  

clock-img

02.02.2006, 10:11

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jaz sem naši dajala hipp čajček. Sicer ni hotela kaj veliko dodatne tekočine, vendar pa je popila kadar je to potrebovala. Sedaj bo stara 6m, tako ji dajem tudi že ostalo hrano, vendar pa čaja ne pije prav veliko.

clock-img

02.02.2006, 10:18

clock-img

Anonimen

navadno prekuhano vodo al pa hipp čaj, čeprov bom zdej pri drugem raj začela prakticirat navadn čaj iz vrečk ker ni sladek, ker hipp je sladek pol se pa otrok tega navad in noče več druzga pit. moji sem dajala sem pa ke pa je popila kukr je hotla..med obroki seveda, ne namesto obroka!

clock-img

02.02.2006, 10:22

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Tudi jaz mu večkrat dnevno ponudim vodo ali čajek. Včasih odkloni, spet drugič pa z užitkom spije, nekaj požirkov. user posted image

clock-img

02.02.2006, 10:27

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Hčerka je od rojstva dobivala dodatek adaptiranega mleka in sem ji le redko kdaj ponudla drugo tekočino (nesladkan čaj, vodo). Prve 4m je čaj in vodo zavračala. Popila je največ 10ml.

Ko pa smo pri 4m začeli z uvajanjem goste hrane, je začela pit tudi vodo in čaj.

clock-img

02.02.2006, 10:36

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Jaz svojemu user posted image  pripravim vsak dan 1,5 dl čaja - Hipp al pa kakšen drug iz vrečke (otroški, nesladkan). Se vidi da ima rajši sladkega, čeprav pije tudi nesladkanega! No, ponavadi ga spije od pol do 1 dl na dan.

clock-img

02.02.2006, 10:57

clock-img

Mala Vita

pencil-img

209

Moja je stara 4 mesece in ji med obroki vedno ponudim čajek. Skuham ga sama - nekaj zrnc janeža in par cvetov kamilice. Sladkam ga pa ne. Ga ima zelo radauser posted image

LP

clock-img

02.02.2006, 12:41

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Jaz moji med obroki dam prekuhano vodo ali Hippov čaj (komarček) in dnevno popilje cca. 1 deci. Včasih več, včasih manj.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem