cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dodatna tekočina?

clock-img

04.05.2008, 18:40

clock-img

filipinka

pencil-img

947

ker sem prvega otroka polno dojila, nimam izkušenj z adaptiranim mlekom, ampak se počasi učimo. Nika in Zala sta lepo sprejeli adaptir. mleko, mene pa sedaj zanima ali moram dajati še mogoče med obroki vodo ali čaj. Pomagajte prosim!

clock-img

04.05.2008, 19:04

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Ti jima med obroki kar ponudi čaj ali pa prekuhano vodo. Če bosta žejni bosta pili, drugače pa si bosta samo usta malo splahnili.
Naša je tudi že od začetka več ali manj na AM in do zdaj, pa je stara skoraj 4 mesece, ni pila skoraj nič čaja, pa sem ji ga vsak dan frišnega naredila in ponujala med obroki. Zdaj pa že en teden pijemo tudi po 250 ml.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

04.05.2008, 20:50

clock-img

łiłi

pencil-img

147

nas teo tud zlo ogromn caja spije300ml,star pa je 3 mesece pa 10 dni.sam pri nam je ful vroce v stanovanju ,smo na 13 in se ze zdej kuhamo.zracim po nevem kokrat na dan,cistilec zraka mam skos ukljucen,nevem kaj bomo poleti.najbolj da kupim prenosno klimo pa jpo imam vkljuceno v kuhinji da zrak krozi,ker se bomo drugace skuhali.glih danes sem opazila rdece pikice ,zgleda da je od vrocine.ful svica ,po 4 na dan ga preoblecem,sej sploh ni cudno da tok caja spije

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

clock-img

04.05.2008, 21:28

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Mi smo tudi na AM in ji vedno ponudim čaj in ga res veliko spije tudi P priporočajo da tisti otročki ki so na AM pijejo še čaj ali vodo zraven!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

05.05.2008, 09:19

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

če ste na am, moreš dodajat tekočino.....jaz sem naši med obroki ponudila vodo ali čaj (instant)...na začetku je spila zelo malo, ne vem če je bilo pol deci na dan...nekaj je pa le bilo..... potem ko smo prešli na gh je količino povečala in ko je sama dudo lahko držala smo postali pravi pijančki....

clock-img

01.06.2008, 21:06

clock-img

Petrca123

pencil-img

43

Ali je potrebno dodajati čaj tudi, če se otrok normalno doji?

clock-img

02.06.2008, 00:00

clock-img

massylou

pencil-img

539

Adaptirano mleko: je kar treba ponudit dodatno tekočino.
Dojenje: nič ni narobe, če malo popije. Jaz sem vedno ponudila in če je bila žejna, je pila. Nekaj žličk, nato več.

clock-img

03.06.2008, 21:37

clock-img

zvezdica05

pencil-img

225

Mene pa zanima, kateri čaj dodajate? Me se sicer polno dojiva, bi ji pa vseeno ponudila malo čaja.
A dajate na žličko ali na flaško?

clock-img

03.06.2008, 23:18

clock-img

bina30

pencil-img

526

IZVIRNO SPOROČILO: Petrca123

Ali je potrebno dodajati čaj tudi, če se otrok normalno doji?



Glede na to, da mojega user posted image  dojim na 3 ure in je sedaj že res vroče zunaj in mali kar naprej čeblja in se smeje mislim, da je treba dati malo tekočine.  Verjamem, da je žejen in po vsem tem norenju in sprehodih, kjer vedno švica v vozičku verjetno težko čaka, da minejo 3 ure. Jaz mu dam prekuhano vodo ali malo čaja (instant Hipp komarček). Dam po žlički ali po flaški, ki je drugače  ne sprejme, ampak, ko je žejen, pa kar pije.

clock-img

05.06.2008, 18:58

clock-img

ELMA

pencil-img

2029

Naša je stara 3 meseca pa me včasi mal skrbi ker velik prekuhane vode spije , in sem danes na SP vprašala Pedijatrinjo , pa je rekla da je to normalno in da nič ji ne škodi , če odrasli na dan spijejo 2l , je normalno da user posted image  spije 200ml , če pa mi spijemo 3l ,je tudi normalno da user posted image  300ml spije user posted image .Nevem če imajo prav ?...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem