cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dodajanje rižolinota zvečer

clock-img

25.12.2008, 11:08

clock-img

vesna23

pencil-img

22

Pozdravljene!

Moj malček je star 3 mesece user posted image in se mi že kakšnih 14 dni zbuja ponoči na 2 uri oz. 1,5 h, kar tega prej ni. Pred tem se mi je zbudil enkrat ali mogoče dvakrat na noč. Ko je bila patronažna pri meni je imel sinček 2 meseca in mi svetovala, če že pride do pogostega prebujanja ponoči mu lahko začnem dodajati rižolino.Pa me zanimajo vaše izkušnje z dodajanjem, kako dodajati in koliko?user posted image

Vesel in miren božič vam želimuser posted image

clock-img

25.12.2008, 12:32

clock-img

suprmedo

pencil-img

58

pozdravljene!
tudi mene zanima kako je s tem. Sicer smo mi stari skoraj 6 mesecev in se kar veliko zbujamo ponoči. sicer se dojimo, ampak mi bi jedli skoraj celo noč. mleka imam zadosti, tako da primankuje ga ne. bi pa rada poskusila s čim bolj sitostnim.

Želim vam srečen in miren božič

clock-img

25.12.2008, 17:41

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Jaz dodajam od 3,5 meseca, čeprav na škatli piše po 4. mesecu.

Dajem ji riževe kosmiče od Millupe, brez mleka in kristalnega sladkorja, v modri škatli (v rumeni je že mleko v prahu). Vmešam v AM (lahko bi tudi v moje načrpano, pa ga žal nimam več) in od takrat spi celo noč. Prej se je zbujala okoli 2h, ker je bila lačna.

clock-img

25.12.2008, 17:42

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

aja, še to
Rižolina (od Linota) ji pa ne dajem, ker ima primešan sladkor in še kup drugih - po moje nepotrebnih - stvari. Pa šele po 6. mesecu naj bi se ga dalo

clock-img

25.12.2008, 19:18

clock-img

Anonimen

Jaz sem hčeri dajala rižkota v mleko pri vsakem obroku že po enem mesecu in pol pred leti, ko še ni bilo teh tako prilagojenih mlek zaradi refluksa. Sem ga dala pa eno do dve žlički na 200 ml.

clock-img

26.12.2008, 09:16

clock-img

potepinček

pencil-img

327

Jaz mojemu 5,5m dodajam rižko od Milupe od 4. meseca dalje in od takrat naprej veliko bolje spi. Dam mu kar po žlički.

clock-img

26.12.2008, 09:39

clock-img

majči22

pencil-img

735

IZVIRNO SPOROČILO: vesna23

Pozdravljene!

Moj malček je star 3 mesece user posted image in se mi že kakšnih 14 dni zbuja ponoči na 2 uri oz. 1,5 h, kar tega prej ni. Pred tem se mi je zbudil enkrat ali mogoče dvakrat na noč. Ko je bila patronažna pri meni je imel sinček 2 meseca in mi svetovala, če že pride do pogostega prebujanja ponoči mu lahko začnem dodajati rižolino.Pa me zanimajo vaše izkušnje z dodajanjem, kako dodajati in koliko?user posted image

Vesel in miren božič vam želimuser posted image



Jaz bi na tvojem mestu počakala še kakšen mesec. Poznam prijateljico, ki se ji kljub dodajanju ponoči zbuja.
Če pa imaš željo po dodajanju pa bi res samo kakšno žličko dala noter v mleko, tako kot ti je že ena prej napisala. Naša je imela okrog enega meseca tud obdobje, ko se je zbujala kar pogosto. Sedaj je bolje. Se pa samo dojimo, stara je 4,5meseca.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem