cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dodajanje mleka v prahu

clock-img

21.03.2011, 10:00

clock-img

Kanny

pencil-img

121

Stari smo več kot pol leta in se dojimo. Jemo tudi gosto hrano- ne velik, kokr želi...pa res mogoče 10 žlic če ima dober dan. Sedaj pa ne vem, če popije dovolj mleka. Podojiva ze zjutraj pa ne pije več kot 5 minut, potem pa hoče zvečer isto...to je bolj za uspavanje. Pa ponoči večkrat.

Ali mu naj ponudim še mleko v prahu? Kupila sem od Dm-a.

Kok rabi skor 7 mesečnik mleka na dan, glede na to da pomja nimam kok spije pri dojenju.

< Sporočilo je popravil Kanny -- 21.3.2011 10:01:26 >

clock-img

21.03.2011, 10:07

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

kolikor se spomnem, verjetno tam nekje okoli 150 180 ml... glede na to da se dojite večkrat ponoči je verjetno lačen zato poskusi zadnji obrok pred spanjem mu narediti bolj močen... mogoče kakšen piškot v flašo z mlekom... oz. preden ga uspavaš, kakšno urco prej mu poskusi ponuditi obrok gh.. kakšen rižolino ali kaj podobnega in potem še podoji in boš videla koliko bo spal oz. se dojil ponoči...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

21.03.2011, 10:42

clock-img

Precious

pencil-img

524

saj več kot 5 min niti ne potrebujeo. Moj je v manj kot 5 min spil pri meni več kot 100 ml

clock-img

21.03.2011, 11:26

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

saj več kot 5 min niti ne potrebujeo. Moj je v manj kot 5 min spil pri meni več kot 100 ml



Se strinjam. Pri tej starosti se zelo hitro najejo. Moj je že od 4 meseca končal obrok v 2-5 minutah. sESANJE JE MOČNEJŠE IN SE HITRO NAJEJO (pardon črke). Če je ostal dlje na joški, se je prav videlo, da se še samo crklja in tu pa tam še kaj spije. Jaz ne bi nič dodajala.

clock-img

21.03.2011, 14:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.03.2011, 18:11

clock-img

nusi

pencil-img

1833

Nič ni treba dodajati, če imaš mleko se bo pri tebi najedel kolikor mu bo pasalo, naš je bil tudi v ene 3-4 min konec z dojenjem

clock-img

22.03.2011, 08:31

clock-img

Kanny

pencil-img

121

Sem mu pa dala zvečer prvič še mleko v prahu, in je popil še 30 mil....smo tudi bolje spali user posted image

Mogoče pa res ni dovolj pri meni, al pa prepočas teče user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem