cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Do kdaj ponoči modrc za dojenje

clock-img

01.09.2010, 14:02

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Do kdaj ste imele ponoči modrc za dojenje? Jaz sedaj dojim dober mesec in ga še vedno nosim.

clock-img

01.09.2010, 14:06

clock-img

kakadoo

pencil-img

226

Vedno? user posted image  Jaz ga nikol sploh nism dol dajala.
Tud ko nisem dojila.

clock-img

01.09.2010, 14:15

clock-img

rubica

pencil-img

741

dokler sem ponoči dojila, skoraj 11m.

clock-img

01.09.2010, 14:17

clock-img

nusi

pencil-img

1833

js ga imam namen nosit dokler bom dojila oz. potrebovala blazinice, kar bo pa verjetno kar do konca. Pa sej za ponoči imaš lahko tiste čist tamehke - niso bogve kaj za pogledat, ampak za ponoč so ok user posted image . Al pa prov nočno izvedbo, so pa kot športni modrci - ala top, pa se isto naramnce odpenjajo.

clock-img

01.09.2010, 14:18

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Do kdaj ste imele ponoči modrc za dojenje? Jaz sedaj dojim dober mesec in ga še vedno nosim.



Od kar pomnim spim brez modrca. Tud ko sem dojila ga nisem mogla imet.

clock-img

01.09.2010, 14:20

clock-img

Izabelina

pencil-img

1911

Od kar pomnim spim brez modrca. Tud ko sem dojila ga nisem mogla imet.



js isto... sam zdej ko bom dojila ne vem, a ni tko, da lahko mleko mal vn teče? nočem pa met vse mokro... kako potem to preprečiš? ker men tut ne paše met modrca ponoč gor, se počutm kot, da bi mela oklep in da ne morm normalno dihat...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

clock-img

01.09.2010, 14:20

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Dokler je mleko ven teklo samo od sebe. Ko se je ponudba-povpraševanje uravnalo sem nehala nositi modrc ponoči.

clock-img

01.09.2010, 14:21

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

Od kar pomnim spim brez modrca. Tud ko sem dojila ga nisem mogla imet.



js isto... sam zdej ko bom dojila ne vem, a ni tko, da lahko mleko mal vn teče? nočem pa met vse mokro... kako potem to preprečiš? ker men tut ne paše met modrca ponoč gor, se počutm kot, da bi mela oklep in da ne morm normalno dihat...



Pri meni je fejst teklo.
Ko je otrok začel sesati na eni dojki, se je iz druge vedno vlilo. Pa če je otrok spal dalj časa kot ponavadi, je tudi teklo ven.

clock-img

01.09.2010, 14:22

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: rubica

dokler sem ponoči dojila, skoraj 11m.




genau istouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

01.09.2010, 15:02

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

nikoli ga nisem imela ponoči. ko se je ponoči dojil, mi je sicer teklo iz druge dojke, ampak takrat sem imela pri roki plenico, po ene 2 mesecih pa sem nehala puščat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

01.09.2010, 21:13

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Pri prvem sinu sem ga nosila noč in dan dokler sem dojila (14m), ker je vedno nekaj kapljalo in curljalo user posted image  pa še taka sem bila kot Dolly Parton. Zdaj v drugo so bile že v štartu manjše in čeprav imam mleka za izvoz nič ne izteka (razen med dojenjem samim, za takrat pa imam eno tetra plenico v postelji). So pa zdaj veliko bolj "cunjaste" user posted image  kot so bile v prvo in ponoči modrca ne rabim (me pa drugače ne bi motil tudi če bi ga nosila, ker sem se opremila z ultra udobnimi).

clock-img

01.09.2010, 22:13

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Nikoli ponoči. Imam v postelji eno blazinico za dojenje in ko tamalga pristavim, si dam pod pižamo na drugo dojko blazinico. To je vsa umetnost.
Tudi podnevi nimam prav modrca za dojenje, ampak navaden modrc brez naramnic (v H&M sem dobila takega poletnega - samo bombaž, spodaj elastika, zgoraj silikon - za džabe!) - si ne predstavljate kolk bolj hitro maš dojko ven kot v modrcu za dojenje user posted image . Je pa res, da nisem ravno pri ta obdarjenih user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

04.09.2010, 22:24

clock-img

samado

pencil-img

52

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Dokler je mleko ven teklo samo od sebe. Ko se je ponudba-povpraševanje uravnalo sem nehala nositi modrc ponoči.



Enako.

clock-img

05.09.2010, 13:32

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Vedno podnevi in ponoči, že 4 mesece, mleka je dovolj hehehe....:)

clock-img

22.09.2010, 12:46

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem moder nosila še mesec po tem ko sem nehala dojiti, ker so bile še vedno polne in težke.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem