cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Do kdaj kašice?

clock-img

29.05.2009, 13:36

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Do kdaj ste svojim dojenčkom/malčkom miksale kašice. Moja je stara 10m in je vse v koščkih. Kašic ne delam več. 

clock-img

30.05.2009, 14:24

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Naša ima 11 mesecev in kašicam že 2 meseca ne odpre ust. Ima fobijo pred žlico user posted image .
Najbolj ji tekne kos mesa ali kruha v roki, pa poli, pa sir, pa solata... pa seveda smoki...

In jaz sem bila pred meseci glasna o zdravi prehrani otroka... sedaj sem srečna, da vsaj kaj poje, pa tudi, če je to smoki user posted image
Ja, zarečenega kruha se največ poje, a ne?

clock-img

30.05.2009, 14:31

clock-img

lidija***

pencil-img

884

Jaz ji še pripravljam kašice. Npr. sadne- jabolko,hruška,..
pa zelenjavne kot juhica.
Mesa, krompirja, riža pa ne pasirtam več. Tudi solato ji narežem na majhne koščke.

clock-img

30.05.2009, 17:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.06.2009, 20:14

clock-img

kekec in mojca

pencil-img

1977

Frutka, jaz se spomnim, da ti že pri tvojem fantku ful nisi komplicirala okol koščkov in kašic. Men je blo pri prvem otroku ful hudo, ker je tvoj že tak lepo jedel, moj pa se je še pri skoraj petnajstih mesecih davil ob najmanjšem koščku hrane... in je še danes, pri petih letih, občutljiv na malo bolj nitasto hrano oz. kakšno s "kožico" oz. olupom (npr. koruza, grah, tu je tudi bruhal, ker tega enostavno ne more).

Pri drugem je slika čisto drugačna, pri enajstih je že jedel trdo hrano, takšno s trdnimi delci in to brez problema. Zdaj, pri 14. mesecih se včasih rahlo zatakne le malo trši košček jabolka.

Mislim, da je tu marsikaj kriva  dozorelost otroka in pripravljenost za uživanje hrane.

No, pa sem spet nekaj pametovala. user posted image




_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem