cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dilema

clock-img

09.11.2005, 10:08

clock-img

KiSsMyAsS

pencil-img

471

LP punce!

Upam da bo znala ktera pomagat. M user posted image  po porodu se nism dobila, bila sm na poporodnem pregledu in me zanima, ce katera ve, ali tester za nosecnost pokaze nosecnost (z user posted image  sva namrec user posted image  in se ne jem tabletk ), tudi ce ni bilo M?user posted image  Zmedena sem, pa se strah me je user posted image  HELP

clock-img

09.11.2005, 10:14

clock-img

Andre

pencil-img

122

Spodaj je odprta debata na to temo  - dojenje in zanositev. Če dojiš in nimaš M, prav tako lahko zanosiš. Moja pikica je stara 14 mesecev, pa še nimam M.

clock-img

09.11.2005, 14:16

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Tester ti seveda pokaže, če ga narediš v pravem času - v tvojem primeru 2-3 tedne po nezaščitenem spolnem odnosu. Prej se ne bo videlo.

clock-img

12.11.2005, 22:46

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Na clearbluju vem da piše,če imaš neredne menstruacije,da probaš test 21dni po zadnjem nezaščitenem spolnem odnosu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem