cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Digitalni fotoaparat

clock-img

20.01.2006, 14:31

clock-img

Anonimen

Ne vem al ne znamo naštimat, a smo tko slabga kupl, ampak, hm sploh ne vem kako naj napišem, uglavnem ko pritisnem na sprožilca, mi tamala že uide, preden aparat slika. 

clock-img

20.01.2006, 14:50

clock-img

Anonimen

Hm, to pa je prekletstvo digitalnih fotoaparatov. Mi imamo enak problem in vsakokrat zraven preklinjam. Reši te lahko edino funkcija za slide show, v znakcu so narisane kao 3 fotografije skupaj. Če imaš to možnost, potem se da kaj narediti. Je pa res, da bodo potem 3 skoraj identične fotografije.

Lep pozdrav.

clock-img

20.01.2006, 15:30

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ja, ampak potem tisti dve, ki nista vredu pač zbrišeš.

clock-img

20.01.2006, 15:42

clock-img

Joe

pencil-img

1321

IZVIRNO SPOROČILO: Tia & Lea
Hm, to pa je prekletstvo digitalnih fotoaparatov.



Kakor katerega. Moj D70 takoj skoči in zahrza!! Za kompaktne digitalce pa je skoraj brez izjeme res, kar pišeš.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

20.01.2006, 16:21

clock-img

artista7

pencil-img

816

najin fuji fine pix S5200 tega ne dela. Mislim pa, da se da nastaviti reakcijski čas.. Malo navodila prečekiraj in probaj

clock-img

20.01.2006, 22:30

clock-img

ales*

pencil-img

130

preveri samo to kaksno zakasnitev imas nastimano...zapisana je v 1/xxxx ulomku,vecja ko je stevilka spodaj v ulomku,manj moznosti bo imel tvoj mali,da se izogne slikanju.user posted image ce pa imas ze prednastavlene nacine slikanja (auto,night,sport...),ti predlagam,da uporabljas "auto",saj je ta nacin optimiziran za najpogostejse slikanje.

lp

clock-img

22.01.2006, 08:50

clock-img

BigWhale

pencil-img

762

Cas osvetlitve prikazan z ulomkom 1/250, 1/250, 1/500, ... in odprtina zaslonke F2.8, F3.5, F4... sta dva podatka, ki narekujeta kolicino svetlobe, ki bo padla na film. Zaslonka doloca tudi globino slike oziroma kaj vse bo nasliki izostreno. Vecji je F, bolj je zaslonka zaprta, manj svetlobe pade na film in bolj oddaljene stvari bodo bolj ostre.

Meritve casa ovetlitve in odpiranja zaslnke, pri 'trotl' nastavitvah so precej hitro opravljene. Najvecji problem je auto focus. Vsaj v vecini primerov je tako.

Splaca se slikati z nekaterimi nastavitvami prednastavljenimi.

_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem