writing-img

Dieta zeleni slap

clock-img

23.03.2007, 16:14

clock-img

Anonimen

To sem odprla zato, da se lahko tukaj pogovarjamo naprej kako nam gre, da si nebomo za vsak dan novo temo odpirali. Pa maš potem vse na enem kupu in se ne gubiš in iščeš kje je kaj novega napisanega.

Sta za to?

LP

clock-img

23.03.2007, 19:52

clock-img

Anonimen

No da vama sporočim, da se bomo brali v ponedeljek popoldne ko bom doma. Ker danes odidem in v ponedeljek imam dopoldne še en razgovor za službo in potem bom popoldne malce pogledala kako vama gre.

Želim vama lep vikend, ki naj bo uspešen in spomnila se bom na vaju.

Če pa se še pridruži katera nova, jo lepo pozdravljam.

Pa pa Anka

clock-img

23.03.2007, 20:40

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Ja pol bomo pa tu,saj je tako vseeno.Če si še kje ti želim lep vikend,upam da boš čim manj kršilauser posted image .Pa-pa

clock-img

24.03.2007, 22:03

clock-img

Anonimen

Jaz se vam tudi pridružujem, jutri se pravi kar v nedeljo moram začeti, ker je KRIZA!

Torej, zanima me ali lahko ješ morske sadeže, vem da piše da vse ribe, no ali so morski sadeži vključeni in pa zanima me če lahko ješ jajca. Jih imam rada, tako da....

No pa mleko bi pila zraven kave, a smem, samo kapljico...ker sem navajena piti ful bele kave, tako da...Z ostalim se pa strinjam, ni problema.

SEM ZRAVEN!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem