cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta south beach

clock-img

18.03.2011, 09:00

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Ojla punce,

Mene pa zanima, če je katera že hujšala po tej dieti?

Jaz se jo držim že 8 dni in sem izgubila -1,6kg.
Sej ne vem ali je to dobro ali ne ker v knjigi piše, da v 14dneh izgubiš 4-7kg. Tudi to vem, da se vsako telo drugače odzove. user posted image . Da se razume sem vesela na podvik, sam saj veste jaz bi to kr 123 dol spravla.


Je pa res, a sem se v nedeljo pregrešila, sem tako veselo tatarca na kruhek mazala.

Kaj ve jeste?? Meni to včasih dela probleme, ker že več ne vem kaj naj jem za zajtrk.

Ne vem če lahko, ampak jaz jem celo jajce in hrenavke.

Po prvi nosečnosti sem se držala montinjaka in shujšla 18kg in tudi težo uspešno držala 4 leta., ampak me je zdaj ta bolj premamila, sicer je pa potem enaka montinjaku (GI)

Uživajte


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

18.03.2011, 09:35

clock-img

janapan

pencil-img

823

jaz sem jo držala en teden, ker naj bi...tako piše...shujšala v enem tednu do 7 kg....sem sicer vedla da jih ne bo sedem, sem pa upala vsaj da bodo ene 3....no držala sem se jo do pike natančno in shujšala 2 kg (boljše kot nič) nadaljujem pa sedaj že drugi teden z ločevalno in sem šla tako v treh tednih dol že skupno 4 kg ( sem ful vesela...imam sicer še 9 viška po dveh nosečnostih...ampak sem na dobri poti. Zraven hodim če mi uspe 1x na teden v fitness, vsak dan gonim vsaj 30 minut ali več sobno kolo in delam trebušnjake( ni kaj kritično mesto)....

clock-img

18.03.2011, 13:31

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

zdej moram pa še jaz to naštudirati.... lih še 7 jih spravim dol, da bom skoraj ok...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

18.03.2011, 13:33

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

ojej.. ma ta je pej hujša od ločevalne, kaj pa naj sploh jem... lahko katera na kratko opiše al morem kupit knjigo....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

18.03.2011, 18:26

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Meni se pa zdi ločevalna hujša. Pa še učinkovita ni, vse prijateljice, ki so hujšale po njej so se zredila nazaj še več kot so zgubile.

Evo link o tej dieti: http://www.hujsanje-diete.tag.si/south-beach-dieta.html tukaj sem pa še knjigo našla

http://books.google.si/books?id=9YRpxkVQYHEC&pg=PA11&lpg=PA11&dq=mle%C4%8Dni+izdelki+pri+dieti+south+beach&source=bl&ots=oWql-IkDAk&sig=gp6e4QSvXE_9BGDNjWIDkY4hrzg&hl=sl&ei=u-h7TZeNA5DIswaKo4HyBw&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=3&ved=0CDEQ6AEwAg#v=onepage&q=mle%C4%8Dni%20izdelki%20pri%20dieti%20south%20beach&f=false

Jaz sem drugače nora na testenine pa jih sploh ne pogrešam zdaj pa pizze tud ne user posted image user posted image .

Evo linke prilepila, zdaj pa ne bo več izgovorov


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem