cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta South Beach

clock-img

06.01.2006, 19:47

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Punce, kakšne imate izkušnje s to dieto? Opažam, da se kar poslužujete 90D ločevalnih diet, vendar je ta malo drugačna.

Vaša mnenja?

clock-img

06.01.2006, 19:51

clock-img

total

pencil-img

4453

Kakšna pa je?

clock-img

06.01.2006, 20:10

clock-img

Una

pencil-img

399

Hojla!
Če je to dieta neke gospe Mazel al neki takega, potem je to tista dieta, ki mi ni všeč. Po njej je hujšala od fanta sestra in je sicer shujšala (iz 57 na 48 kg - pri tridesetih letih user posted image user posted image user posted image - ampak to je že druga zgodba). Ni mi všeč to, ker je bilo na sporedu skos neko tropsko sadje, sestra je tudi priznala, da je takrat zapravla preveč denarja za tisto hrano, pa še men bolj odgovarja, če si pripravim za jest tisto, kar meni paše, ne da piše, kaj moram jest in kdaj. Ko je nehala s to dieto, so se kilogrami spet prikazali, ker je to popolnoma druga hrana, kot jo jemo mi. Pa mi čist dol visi, če so z njo shujšale največje holivudske zvezde.

Če te še kaj zanima, vpraši. Drugač pa jst prisegam na Montignacovo metodo!!!! Je res super... Odkar sem nehala z "dieto", se nisem zredila niti grama - niti med prazniki. Ta "dieta" je v bistvu način življenja, predvsem je zdravo prehranjevanje. Priporočam tudi tistim, ki ne želijo shujšati.

To je moje mnenje, lp
Una

clock-img

06.01.2006, 20:51

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem hujšala predlani spetembra po tej dieti. Sem bila pridna dobra dva tedna, pa je šlo pet kil dol. Se mi je fajn poznalo.
Po tistem, sem še parkrat začela, pa se mi je vedno zgravžalo, ker je preveč enolična hrana bila. Jaz sem nonstop jedla jajca, solate s tuno, piščančja prsa s sirom pa hrenovke.
Hrenovk več videti ne morem. Je pa fajn, ker shujšaš hitro, pa tudi lačen nisi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

06.01.2006, 21:10

clock-img

Anonimen

Una se zelo strinjam s tabouser posted image
M. dieta je pravzaprav način življenja in je res fino,ker te ne obremenjuje z različnimi tematskimi dnevi glede prehranjevanja.Zjutraj se naješ in uživaš do kosila,potem spet papcaš dobro in še za večerjo ni problema,pa še dovoli ti odstopanja.Meni je to res fino,ker nimam skoz v glavi,da gre za dieto in sem bolj mirna. Lp

clock-img

06.01.2006, 22:21

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Kakšna pa je ta Montignacova metoda? user posted image  Kje lahko kaj več o tem zvem?

clock-img

06.01.2006, 22:34

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Aja, napisal jo je dr. Arthur Agatston. Moja prijateljica je poleti shujšala 15 kilogramov. Rekla je, da je ta knjiga njena biblija, pa da ji je bila dieta strašno všeč, ker nikoli ni bila lačna, vse se je hitro pripravilo, hrana pa blazno okusna, pa še kuhat se je fajn naučila. user posted image  Vedno je komaj čakala, da pride iz službe, da bo lahko dobro jedla.
Po prvih nekaj dneh je klicala kolegico, ki je tudi s pomočjo te knjige izgubila veliko kilogramov, da se bo zredila, če bo toliko jedla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede po veliko neuspešnih poskusih ji je resnično uspelo in že od poletja drži kilograme.



clock-img

07.01.2006, 10:54

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Kaj pa lahko ješ?  Kje bi se dalo kaj več prebrat o tej Montignacovi dieti?
Hvala!

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

07.01.2006, 11:26

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

jaz sem se je držala točno dva dniuser posted image user posted image
In ker ne maram preveč mesa in podobnih stvari mi je bilo po dveh dnevih tako slabo da mi je šlo vse gor

ne to ni zame- jaz sem rajše vegi

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

07.01.2006, 11:29

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ok, sem bom potrudila in prepisala:

South Beach Diet: Zanimiva dieta, v kateri smete uživati običajne količine govedine, perutnine, rib in jajc, pripravljene na običajnih količinah maščob. Posežete lahko tudi po prigrizkih, siru in različnih oreščkih. Odpovedati se vam ni treba niti koritnim ogljikovim hidratom, razen v prvih 14 dneh diete, ko ne smete zaužiti niti mrvice. Njen avtor je ameriški kardiolog Arthur Agatston, ki pravi, da večina diet splodleti zato, ker so prestroge, nekatere med njimi pa tudi nevarne. Pri dieti brez maščob ne more nihče dolgo vztrajati, dieta pa seveda nima smisla če se je ne moreš držati. Potrebni so 3 uravnoteženi obroki na dan, načrtovani pa morajo biti tudi prigrizki. Potrebno je uživanje vode in čaja, prepovedani pa so vsi alkoholni napitki in sladkane pijače. Že v prvih 2 tednih se izgubi vsaj 3 in največ 6kg. Gre za prijazen način prehranjevanja, tako za dušo kot telo. Dieta pa je neprimerna za vse, ki trpijo za moteno proteinsko presnovo in boleznimi, ki jih povečano uživanje beljakovin lahko poslabša (putika, bolezni ledvic..).

http://weightloss.about.com/library/alldiets/blsbd.htm 

http://weightloss.about.com/od/southbeachdiet/a/aa122905a.htm 

http://weightloss.about.com/od/southbeachdietrecipes/ 

no, potem pa še tole: zakaj se izogniti SBD:

http://www.mercola.com/2004/jun/9/south_beach.htm 

clock-img

07.01.2006, 11:34

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Montignac dieta pa je opisana v knjigi Jem, torej hujšam... Se dobi v vseh knjižnicah.

http://www.myvillage.com/pages/health-montignac-method.htm 

http://www.ivillage.co.uk/dietandfitness/community/diets/qas/0,,598157_669387,00.html 

clock-img

07.01.2006, 11:35

clock-img

corfu

pencil-img

3829

HVALA!user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

07.01.2006, 11:58

clock-img

hanita

pencil-img

257

Montignac je meni bil prezakompliciran, en kratek povzetek bi bil dovolj, v Jem torej hujšam je pa tako podrobno vse opisano.

Tudi tista holywodska dieta je še precej zafrknjena in res zapraviš ogromno denarja za mangote in kje naj dobim lubenico pozimi, še spomladi je bla po enih 500 sit kg.

Pač vsak zbere kar mu paše. Pol je tudi neka dieta, ko ješ samo beljakovine in menda tudi hitro in dosti shujšaš, je pa nisem še probala.

clock-img

07.01.2006, 12:34

clock-img

Anonimen

Una tudi jaz se podpišem pod tvoj zadnji odstavekuser posted image

clock-img

07.01.2006, 17:20

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi jaz sem enkrat že hujšala po dietu Judy Mazel, pa tudi skoraj bankrotirala. Sem dala spomladi za lubenico nekaj več kot 5.000 sit. O okusu pa raje ne govorim.user posted image  Pa preveč striktno je določeno kaj jesti.  Sadnih dni je pa v teh petih tednih da se ti zmeša. Je ta 3MD kar zakon.

clock-img

07.01.2006, 17:27

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Hanita, beljakovinska dieta o kateri govoriš je Atkinsova dieta, ki v bistvu zagovarja beljakovine in maščobe JA, ogljikovi hidrati NE. Bi naj B in M bolj nasitile in posledično bi bil človek dlje časa sit. B so res nasitne, so pa tudi škodljive (če ješ SAMO B), ker povečano užiavnje B in M povroča nastanek hiperholesterolomije in ketoze... Beljakovinske diete so tudi Lutzeva dieta, Mayo dieta, Stillmanova dieta, Scaresdalska dieta in razne mesne diete...

clock-img

17.04.2010, 20:55

clock-img

AndrejBiz

pencil-img

19

a je to tale knjiga http://www.enaa.com/oddelki/knjige/izd_945_9616470515_Dieta_South_Beach - kupujem za darilo, pa ne vem, če je original. V knjigarni v centru Ljubljane sem namreč videl precej višjo ceno, pa nisem prepričan.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem