cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 61. dan!

clock-img

06.10.2005, 22:52

clock-img

Anonimen

Tako, pa je spet na vrsti OH dan.

Knjiga ponuja naslednje:

Z: 1 nektarino pretlačite z vilico in ji primešajte 2 veliki žlici jagod ali drugega jagodičja (lahko zamrznjenega ali iz kompota)
 
K: pogača z zelišči
 
V: 1 kos torte ali 3 kepice sladoleda in 1 rebro jedilne čokolade
 
Če pa vam to ne paše, pa testenine z omako.
 
Jaz bom najverjetneje šele jutri jedla skutine štruklje za večerjo, kaj pa bom za kosilo, pa še nimam pojma. Kakšna ideja?

clock-img

07.10.2005, 08:20

clock-img

Anonimen

Jaz bom pa kar špagete z mojo paradižnikovo omako, zvečer pa še ne vem. Sploh.

clock-img

07.10.2005, 08:55

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

 
Jst bom jedla špagete z omako. Drugače grem pa mau plavat dons.

A se tehtate vsak dan? Jst se zdej poskušam samo 1x na tedn...sam k me full zanima kako mi gre.

clock-img

07.10.2005, 09:48

clock-img

Anonimen

Saj ni nič naob, če se tehtaš vsak dan. Jaz sm se tudi, pa ne po enkrat.user posted image  Zdaj me je malo minilo, pa se na vsake toliko časa, ko se mi zazdi, da bi tehtnica lahko kaj manj pokazala.
Drugače pa bom jaz dane sjedla pizzo z zelenjavo. Tisti topel kruhek mi je tako zelo dober. Pa ene super sladke paradižnike imam za zraven. Zvečer pa še ne vem. Najbrž bom kupila kakšno tortico.

clock-img

07.10.2005, 13:47

clock-img

Anonimen

jaz sem danes jedla testenine z omako. Nimam pa še ideje kaj bom jedla za kosilo. Prav zanimivo je, ko na kakšen škrobni dan že razmišljam kaj bi jedla za sladico, pa imam toliko idej, ko pa pride OH pa se kar ne morem odločitiuser posted image .

clock-img

07.10.2005, 17:39

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jaz sem pa taka packa user posted image user posted image user posted image Danes je bil moj sadni dan nekam ful čuden (mogoče me mantra kak PMS) - ves čas sem bila lačna user posted image (pa sem jedla sadje na 1,5 do 2 ure).. Pa drugače sadni dan sploh ni bil nikoli problem, ker imam rada sadje.. In popoldne nisem več zdržala in sem grešila user posted image user posted image user posted image (pojedla 1 kos tuna pice, pa 2 kruhka z evrokremom) - če se mi je pa tak luštalo user posted image user posted image user posted image In to zdaj imam - mi sploh ni dobro v želodcu user posted image Madonca sem smotana.. user posted image  

clock-img

07.10.2005, 17:45

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa za večerjo 2 mini košča nekega peciv pa en mini košček tiramisuja. je imela tašča RD, pa je častila .

clock-img

07.10.2005, 23:36

clock-img

Anonimen

Jaz pa sem za kosilo imela beljakovinski obrok, za večerjo pa OH, ker ga imam najraje. Je bratova punca spekla šamrole, mnjami in smo jih pohrustali v trenutku. Bom še danes spravila slikice v album.user posted image

clock-img

07.10.2005, 23:38

clock-img

Anonimen

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kdaj pa sem fasala pet zvezdic pod nickom???????

Jupiiiiiiiiiiii, pa tako sem jih čakala in se trudila, da jih čimprej dobim, zdaj pa sploh nisem prej opazila.user posted image

clock-img

08.10.2005, 16:48

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Blacky, mi zaupaš kaj so to šamroleuser posted image ?

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

08.10.2005, 16:57

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Sem že videla fotke in moram reči, da mi je žal, da sem jih, ker se mi zdaj sline cediiiiiiiiiiijouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

08.10.2005, 23:28

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image Mariposa, a sem tudi tebi naredila lušteeeeeeee???

Veš, to je moj način, da vas preizkusim v vztrajnosti.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mnjam, so bile slastne.user posted image

Welcome back!!user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem