cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 59. dan!

clock-img

04.10.2005, 22:19

clock-img

Anonimen

Hojla, punce!

No, jaz sem svoj novi sistem diete obrazložila na včerajšnjem dnevu, zdaj pa v nove boje.

Danes je na vrsti PROTEINSKI (BELJAKOVINSKI) DAN.

Knjiga vam ponuja naslednje:

Z: 1 skodelica jagod ali 3 smokve ali.....
 
K: puranji zrezek z blitvo in korenčkom, kos kruha, zelena solata
 
V: manjši zrezek in sveže pripravljena zelena solata
 
Če pa vam to ni všeč, pa si pripravite sataraš z jajci (2 kom) in kos kruha. Lahko pa ta dan jeste tudi skuto.
 
Pa še ve povejte, kaj boste jedle.user posted image
 
Mislim, da bi tudi danes bilo fajn podati svoje rezultate, glede na to, da ste ene prebrodile vodni dan.

clock-img

05.10.2005, 06:13

clock-img

Anonimen

Aha, sem že na prejšnjem dnevu dala svoj rezultat, ampak ga še tle prav ponosno user posted image  -1 torej skupaj -8, do cilja še 2.

kaj bom danes? ČEVAPČIČE

clock-img

05.10.2005, 07:03

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

user posted image user posted image user posted image user posted image Al bina res si vstrajna a si se v celi dieti kaj pregrešila?????????

Blacky a nesmeš pri tej dieti skupaj jesti meso in krompir in solato???????

clock-img

05.10.2005, 07:33

clock-img

Anonimen

Ja, sem, dvakrat, ker nisem mogla drugače. Sem pač morala na piknik - enkrat potem sem imela zanalašč vodni dan, ker sem na pikniku jedla ful in vse, drugič pa sem grešila to soboto, potem pa je bil itak sadni in vodni dan naprej. Obakrta sem čist zavestno se odločila, da grešim in ne zato, ker ne bi mogla zdržat in gledat hrane. Pa kakšno pivo sem pa ke popijem.

clock-img

05.10.2005, 07:51

clock-img

Anonimen

No, vodni dan smo preživeli. Edino zvečer me je malo glava bolela, ampak sem zdržala.
Danes bom pa jedla meso-samo ne vem kakšen, ker bo po sadnem in vodnem dnevu  zelo pasal.

clock-img

05.10.2005, 07:53

clock-img

Anonimen

Mene je tudi glava bolela.

clock-img

05.10.2005, 07:57

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja punci če vaju je bolela glava morata spit kozarec vode. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.10.2005, 07:58

clock-img

Anonimen

user posted image  še dobr, da si daleč stran od mene user posted image

clock-img

05.10.2005, 08:06

clock-img

Anonimen

cipresa user posted image

clock-img

05.10.2005, 09:25

clock-img

Anonimen

Evo mene. Jaz sem tudi zdržala in imam isto - 1, torej skupaj - 8. In tudi mene je zvečer bolela glava in sem bila zelo, zelo sitna. Sem šla spal ob pol devetih.
Danes pa moj najbljubši dan - beljakovinski. Obožujem meso, pečeni piščančji file mi že plava sem in tja pred očmi.
Cipresa, glavno pri tej dieti, pri ločevanju živil, je, da ne ješ skupaj mesa in krompirja. Torej ne smeš mešat beljakovih in ogljikovih hidratov. To je bistvo. Sicer pa ti kar lepo teci okrog stolčka, pa na kakšen kozarec vode ne pozabi.user posted image

clock-img

05.10.2005, 09:44

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Danes je moj Š dan in si bom privoščila kar kostanje user posted image user posted image user posted image (se mi že ful luštajo..) user posted image
Zjutraj sem malo telovadila cca. 25 min (prvič po 1 letu!!! - no, tista telovadba v nosečnosti ne šteje, ker smo bolj čvekale kot telovadile user posted image ) in zdaj me boli vsaka mišica na telesu user posted image

Bravo punce za vsak izgubljen kg. user posted image user posted image user posted image Blacky (saj ne vem več kdaj delaš statistiko user posted image ), jaz imam v glavnem vsega skupaj -6g....

clock-img

05.10.2005, 10:02

clock-img

Ajnaa

pencil-img

56

jaz pa ne zastopim kako to, da lahko pri kosilu ob mesu poješ en košček kruha. pa zanima me, če tisto juhico res spijete na koncu in ali jo imate vsak dan?
Pogumno naprej!

clock-img

05.10.2005, 10:05

clock-img

Anonimen

S tistim kruhom je tako, da ga ne smeš, če želiš shujšat. Vsaj po moje. V knjigi pa menda piše, da je vse odvisno od tega, kako hitro želiš shujšat. Najhitreje seveda s čimmanj maščob in čimbolj strogim ločevanjem živil. Počasneje pa (jaz tako sploh ne bi - sem prepričana), da pač ješ zraven mesa kruh. Juhe pa jaz nisem pila oz. jedla še nikoli.

clock-img

05.10.2005, 10:36

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

Dobro jutro punce. Jest sem vceraj brez problemov zdrzala pri beljakovinskem dnevu - kaj ces, sem pac mesojedka. Danes skrob - mislim da bo slo. Vode pijem na full. Sem vceraj sla zvecer tud badminton igrat in se dobro spotit. Ne morem verjet ampak danes zjutraj kaze vaga vsega skupaj 2 kili manj - pa je sele 6. dan!!! Sem navdusena..

clock-img

05.10.2005, 10:40

clock-img

Anonimen

No, anaya, samo da si.

 
Kruh em jaz d danes morda jedla trikrat oz. največ petkrat. Ga pač ne. Juho pa spijem včasih, včasih pa tudi ne.

clock-img

05.10.2005, 10:42

clock-img

Anonimen

A ste do sedaj že kaj jedle? Jaz še nisem in premišljujem, da še danes ne bi. Sem se ravno navadila. Bogve koliko časa človek zdrži brez hrane? A čem probat?user posted image

clock-img

05.10.2005, 10:45

clock-img

Anonimen

Ne, Splišni, ne seri. Se pa da, iz izkušenj. Enkrat sem držala post celih 10 dni brez hrane. Kar tako, skupaj z eno frendico. Pa je šlo.

 
Jaz sem danes že en grozd.

clock-img

05.10.2005, 10:52

clock-img

Anonimen

Ne, saj se hecam, saj ne bom. Niti mi ne bi ratalo. Jaz sem tudi enkrat poskusila s tistim postom z javorjevim sirupom, sem drugi dan brez hrane mislila, da bom umrla. Nikoli več.

clock-img

05.10.2005, 11:33

clock-img

Anonimen

Bravo, punce, za super rezultate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sedaj na -5 kg, ker sem prejšnji teden dobila 2 nazaj gor in sem se jih sedaj končno spet znebila.

Danes bom imela za kosilo krompirjeve svaljke in solato (škrob), za večerjo pa še nimam pojma. Bom še videla. Za zajtrk pa ravnokar zobam grozdje.

Kje ste ostale s svojimi rezultati???? Jutri zjutraj objavim nove sezname.user posted image

clock-img

05.10.2005, 14:51

clock-img

Anonimen

No, jaz sem danes zjutraj imela - 4,5 kg. Še malo pa bom na poloviciuser posted image user posted image .
Blacky ti se kar drži tega, ker jaz sem pred dvema letoma tako shujšala okorg 10 kg, pa sploh nikol nisem bila lačna. Edino pogrešala sem kakšen sendvič s kruhom. tega se nameravam držat po končani 3MD.

clock-img

05.10.2005, 17:08

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Po mojem vodnem dnevu je bilo skupaj -5kg, naslednji dan je bil B dan, tako da sem dans zjutraj imela zopet +0,5kg. Tolk sem se matrala, da sem na vodni dan zgubila tiste pol kile, potem sem jo pa nazaj v enem dnevu dobila. Pa nisem bog ve kolk jedla. No burek, pa kosilo, pa popoldne kruh in salamouser posted image  eh sej ni čudn, da je šlo gor. No skupaj do danes -4,5kg.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem