cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dezodorant po porodu

clock-img

12.07.2010, 22:02

clock-img

sončnica2010

pencil-img

51

Pozdravljene mamice, vprašala vas bi kateri dezodorant ste uporabljale po porodu in v prvih mesecih?
Ker pravijo da naj bi čim bolj nevtralne, da ne oddajajo preveč vonjav, da dojenček voha vašo kožo in se boljše doji?
Če imate kakšne predloge o kakšnem dober, prosim napišite.
Najprej sem hotela kupiti kamen, ampak mi nekako ne odgovarja.

Hvala in lepo poletje še naprej user posted image user posted image

clock-img

12.07.2010, 22:04

clock-img

mayci

pencil-img

2322

Jaz sem uporabljala isti deodorant kot pred porodom (s kroglico), izogibala pa sem se vsemu v razpršilu (parfum, deodorant).user posted image  

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

clock-img

13.07.2010, 09:04

clock-img

nusi

pencil-img

1833

isto kot prej - na kroglico, pač ne ravno najmočnejši, preveč sladkih že prej nisem marala, če te pa zanima znamka imam pa rexono

clock-img

13.07.2010, 09:31

clock-img

khurde

pencil-img

2724

odvisno od otroka. ene ne moti, ene moti ful. moja je bila ta druge sorte. ni se dojila, če je zavohala karkoli... deodorant, milo...  tko da je sam kristal prišel v poštev. probaš in vidiš, mogoče otročka sploh ne bo motilo.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

clock-img

13.07.2010, 11:27

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Vedno sem nekaj mesecev uporabljala tekoči kristal, brez vonja. Sem se pa vsaj še 3X na dan umila pod pazduho, ker je vonj po porodu kar močan...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

13.07.2010, 12:32

clock-img

sončnica2010

pencil-img

51

Hvala vsem, ki ste mi posredovale svoje izkušnje.
Vem da ne smem uporabljati preveč močnih dezodorantov, parfumov sploh nimam namena, ampak če se pa potiš in ko nekam greš je pa strašno neprijetno da "smrdiš".user posted image
Zato če ima še kakšna predlog točno katera znamka dezodoranta oziroma kristala je dobra bi prosila za nasvet.user posted image user posted image

Hvala in lep pozdrav,

clock-img

13.07.2010, 12:49

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Lej če otrok nima težav z dojenjem, še naprej rabi kar imaš. Ne kompliciraj si življenja. Zakaj bi bilo treba nekaj menjat, samo zato ker si slišalauser posted image
Naš ni imel težav, uporabljala isto kot prej-roll on, res pa da ne rabim parfumov in sprejev. Sem pa že sprobala kristal, tekoči kristal, bio zadeve.... pa sem jih opustila še pred porabo, ker preveč zašvicam in smrdim.

clock-img

13.07.2010, 17:39

clock-img

Binny

pencil-img

157

Jaz uporabljam sebamed , samo se moram večkrat na dan namazati

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem