cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dekliščina - primeren lokal v LJ?

clock-img

02.09.2005, 09:31

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hojla!

Mogoče se bom kateri zdela preveč zahtevna...no ampak zadeva je taka.

Iščem prostor, kjer bi se lahko z max. 10 prijateljicami poveselila na svoji dekliščini. Problem oz. omejitev je v tem, da mora biti prostor nezakajen, ker sem noseča in če sem v zakajenem prosotru, sem ves naslednji dan čisto zelena in bruham. Doma ne morem biti, ker živimo z mojimi starši in dedkom. Vikenda nimam, pa tudi ne bi šla nekam v kakšno kočo spat, ker bi se rada naspala kar doma v svoji postelji. Torej iščem en luštkan lokalček v Ljubljani in bližnji okolici, kjer bi imela npr. kakšen posebni prostor, kjer bi se lahko normalno pogovarjale in bile skupaj in ne razmetane po lokalu. Kjer ne bi komplicirali v primeru, da mi bodo punce pripravile kakšno igrico.

Upam da nisem postavila preveč zahtev..pa vseeno...poznate kje kakšen tak ljubljanski lokal???

Že vnaprej hvala za pomoč!

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:11:53 >

clock-img

02.09.2005, 15:52

clock-img

MarijaPo

pencil-img

1807

Ohoj,

mi smo sli v Atlantis.

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:12:24 >

clock-img

04.09.2005, 08:59

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Mi imamo srečanja s prijateljicami v Piazzi. Imajo tudi take bolj ločene sobice z mizo in so zelo prilagodljivi. Tudi hrana je odlična,je pa res, da ni odpto do jutra

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:12:44 >

clock-img

04.09.2005, 20:47

clock-img

urskas

pencil-img

683

za mojo dekliščino smo bile pri Mlakarju v Kamniku, kjer smo bile v posebni sobi samo me, in smo počele vse neumnosti, ne da bi se kdorkoli kaj vtikal v to, no vsaj bolj intimno skoraj mora bit za takšen dogodek. Odvisno od tega, kakšne boste zganjale.

LP

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:13:27 >

clock-img

18.09.2005, 11:39

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

No samo toliko....ker sem žeželela nasvete in ideje, še kratko poročilo...

Na koncu sva se določila in s partnerjem naredila kar skupno zabavico za 15 prijateljev. Imeli smo se luštno, tisti, ki so se želeli napiti so se napili, tisti, ki so želeli klepetati so se naklepetali...nama pa je ostal lep spomin na to zabavo. Danes sva pa oba majckeno boga. Nama bolj malo pase jest, pit in samo 4 ure spanja te naredijo, da hodiš naokoli kot zombi.

Oh ja....zadnji teden pred poroko je pa res naporen.

Lp Tinkatonka

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:14:02 >

clock-img

18.09.2005, 11:46

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Super! Midva sva tudi naredila skupen piknik za prijatelje in smo se imeli krasno.

Želim ti, da bi naslednjo soboto sijalo sonce!

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:14:26 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem