cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Darilo za obletnico

clock-img

04.11.2011, 11:56

clock-img

Medea10

pencil-img

1021


Dajte mi kakšno dobro idejo... V torek imava z dragim 3. obletnico user posted image in ne vem kaj bi mu podarila??? Lani sem mu nardila ene take "kupončke" (na enih je bila masaža, na enih božanje, na nekaterih pa malo bolj pokvarjene zadeve user posted image ), ki jih je lahko vnovčeval kadarkoli se mu je zahotlo. Darilo je sprejel na humoren način (kar sem tud želela). Tud letos bi mu podarila nekaj duhovitega a hkrati ljubeznivega in pozornega, pogoj je, da to nardim sama in ni treba nič kupovat. A ima katera kakšno idejo?

clock-img

04.11.2011, 11:58

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Z otroki potiskajte T-majco z njunimi rokicami. Potem pa potiskaj še boksarce s svojimi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

04.11.2011, 12:17

clock-img

Medea10

pencil-img

1021

user posted image  user posted image dobra ideja! Kaj takega se ne bi nikoli spomnila. 

clock-img

04.11.2011, 16:55

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Mogoče na podoben način kot si lani, samo da narediš kupončke, da ne rabi likat, prat, sesati, povit posodo, ali da mu skuhaš najljubšo hrano,...

clock-img

04.11.2011, 19:48

clock-img

Anonimen

Joj Ronja, kaj nisi te ideje že kdaj prej zaupala ... midva imava jutri obletnico pa mi je tako dobra ideja, sam zdaj je pa prepozno zanjo ... upam, da si jo bom za drugo leto zapomnila user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem