cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Darilo za 70 let

clock-img

17.02.2010, 08:27

clock-img

inja2

pencil-img

600

Ali ima mogoče, kdo idejo kaj kupiti dedku za 70 let, nimam nobene pametne ideje....

lp, inja

clock-img

17.02.2010, 09:12

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Mi smo malo mlajšemu tastu kupili merilec Sigma za kolo in luči na LED žarnice, ker s taščo redno kolesarita.

Lani smo pa za 40 let poroke podarili fotoaparat.

Tak, da je težko svetovati.

clock-img

17.02.2010, 09:29

clock-img

ada2

pencil-img

7402

čisto odvisno od njegovih življenjskih navad...

ponavadi starostniki itak pravijo, da nič ne rabijo, samo, ko jim pa nekaj podariš so pa kot otrociuser posted image
no, mi smo mojima staršema kupili kak vikend v toplicah, ali vsaj enodnevno karto s kosilom, dedku od mojega pa trenirko in tople zokne, pa žogico za razgibavanje prstov in sklepov. in ravno ta žogica mu je prav solze v oči nagnala. bila je smešna cena (1 eur) ampak on je bil tako vesel... mi je rekel, da se tako nekoristno počuti pri hiši, ker ne more nič več z rokami delati, zdaj mu pa ta žogica ponazarja "delo" in prav pridno telovadi z njo v posteljiuser posted image

no, malo sem zašla..
v glavnem, saj poznaš navade svojega dedka, če rad bere kako knjigo, če je bolj aktiven mu lahko kako pohodniško palico, če je zapečkar bodo prav prišli topli zokni, če ima rad rože kakšna lepa lončnica, če ima rad živali in živi sam pa zlata ribica, tako bo imel družbo, pa še skrb za nekoga in se bo čutil pomembnegauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem